38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
38 ppt ?

Blondynki,rude czy czarne? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Blondynki,rude czy czarne?

Napisał(a): Gość -

Hej chłopaki! Dziś dyskutowałyśmy z koleżanką o tym, czy wolicie blondynki, rude czy czarnulki. Ja myślę, że wolicie jasnowłose dziewczyny, koleżanka, że brunetki i rude (twierdzi, że blondynki to przeżytek). Rozstrzygniecie nasz spór??
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Blondynki,rude czy czarne?

Napisał(a): Gość -

No cóż, nie żdiwiłbym się jakby wszystkie 3 dziewczyny były jedną laską z różnymi fryzurami, te 2-e po prawej raczej na pewno, ta z lewej chyba też, wszystkie maja takie same usta.
Najbardziej podoba mi się po lewej....ale generalnie będę to powtarzał...lubię dziewczyny piękne, miłe , ciepłe, mądre, z nogami po szyje, ....tylko tyle, fałszywym mówię nie !:)

Reklama

Napisał(a): gość -

Że ludziom nie szkoda czasu na takie "dylematy". A ja naiwna myślałam, że z takich "problemów" to już wszyscy wyrośli:-) Koleżanko, nikt Ci wątpliwości nie rozwieje, bo jeden będzie wolał takie, a drugi inne-zależy, na kogo trafi. Bardzo odkrywcze nie?

Reklama

Naturalne oczywiscie:

Blondynki:Stale musza miec udawadniane ze sa kochane,bardziej romantyczne niz brunetki,stateczne ale lekkie glowy.

Brunetki;Twarde,ostre,kochają mocno ale rozwaznie,stapaja mocno po ziemi.Uczucie wychodzi samo zsiebie w ich przypadku!

Rudaski;Zwariowane,hot head ,wpadanie w skrajnosc bardzo rozwojowe,uczuciowe .

Reklama

gość Naturalne oczywiscie:

Blondynki:Stale musza miec udawadniane ze sa kochane,bardziej romantyczne niz brunetki,stateczne ale lekkie glowy.

Brunetki;Twarde,ostre,kochają mocno ale rozwaznie,stapaja mocno po ziemi.Uczucie wychodzi samo zsiebie w ich przypadku!

Rudaski;Zwariowane,hot head ,wpadanie w skrajnosc bardzo rozwojowe,uczuciowe .
Ale bzdura !!!

Wydumane stereotypy jeszcze z ubiegłego wieku :(((
Szanowny gościu szkoda czasu na czcze pisanie....W terenie masz do dyspozycji panie i w stereo i w kolorze / włosów / ..
Poznaj szczególy , zostań ekspertem i wtedy pisz....
Do wizerunku Kiepury jeszcze dużo Ci brakuje ..
Pozdr ..

A ja byłam całe życie blondynką...jakiś czas temu "zrobiłam " się na rudo i powiem Wam, że nie tylko zmienił się kolor na głowie, ale również w głowie .....mój syn twierdzi , że rudy to nie kolor tylko styl życia i ja się z nim zgadzam, jestem teraz pewniejsza siebie i nie daję się wykorzystywać na każdym kroku :) Polecam blondaskom , aby choć raz zrudziały !

« Wróć do tematów
Do góry strony: Blondynki,rude czy czarne?