45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +-11
45 ppt ?

Bluzki dla "płaskich" kobiet (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bluzki dla "płaskich" kobiet

Napisał(a): Gość -

gość ja tez mam ten problem,
nie nosze wiec dekoldow:-) ale teraz taka moda ze w kazdym sklepie mozna znalezc cos fajnego i modnego nie odslaniajacego dekoldu
masz rację, ale nie chcę wyglądać jak zakonnica i chodzić pozapinana pod samą szyję. Chciałabym raczej coś takiego co optycznie powiększy mój biust :P

Napisał(a): gość -

Jestem facetem i dam ci jedną radę. Nie ważne jaki masz biust. Ważne jak kobieca i pociągająca jesteś. Kobieta jest ozdobą i klejnotem każdego faceta. Dlatego powinnaś zwrócić uwagę na swoją aparycję, sposób ubierania, noszenia ciuchów, chodzenia i zachowania. Zadbana fryzura, delikatny i kobiecy makijaż, odpowiednie zestawienie ciuchów, fajne dodatki, obuwie i nie zapominać o zadbanych dłoniach oraz delikatnym, miłym zapachu. Anja Rubik i wiele znanych modelek czy aktorek, są wręcz brzydkie, chude i zupełnie bez biustu. Ale są dobrze zrobione, świetnie ubrane (ważny jest styl, fason i sposób noszenia a nie cena). umieją się poruszać i zachowywać (mowa ciała - gesty, mimika, chód ), itd. Po prostu seksapil. Tym samym są atrakcyjne i pociągające w oczach faceta.

Napisał(a): Gość -

gość Jestem facetem i dam ci jedną radę. Nie ważne jaki masz biust. Ważne jak kobieca i pociągająca jesteś. Kobieta jest ozdobą i klejnotem każdego faceta. Dlatego powinnaś zwrócić uwagę na swoją aparycję, sposób ubierania, noszenia ciuchów, chodzenia i zachowania. Zadbana fryzura, delikatny i kobiecy makijaż, odpowiednie zestawienie ciuchów, fajne dodatki, obuwie i nie zapominać o zadbanych dłoniach oraz delikatnym, miłym zapachu. Anja Rubik i wiele znanych modelek czy aktorek, są wręcz brzydkie, chude i zupełnie bez biustu. Ale są dobrze zrobione, świetnie ubrane (ważny jest styl, fason i sposób noszenia a nie cena). umieją się poruszać i zachowywać (mowa ciała - gesty, mimika, chód ), itd. Po prostu seksapil. Tym samym są atrakcyjne i pociągające w oczach faceta.
sensownie to powiedziałeś! like!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bluzki dla "płaskich" kobiet