21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń49
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +36
21 ppt ?

Bóg czy nauka? Kogo byś wybrał? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bóg czy nauka? Kogo byś wybrał?

Napisał(a): Aldas -

Era Boga dobiega końca, ludzie mają dość obłudy duchownyk gwałcących nasze dzieci...
Bogowie to przeżytek! Niech żyje nauka!
To nie kler tylko ludzie nauki czynią cuda i to codziennie!

Jeszcze do niedawna Watykan zabraniał szczepionek, a dziś ratują one życie!

Niech żyje nauka a Bogu, który kazał Abrachamowi zabić syna i zesłał potop na swoje dzieci podziękujmy!

INTERIA.PL

Reklama

Re: Bóg czy nauka? Kogo byś wybrał?

Napisał(a): Gość -

~gość
gość Odkąd ludzie istnieją zawsze wierzyli w Boga lub Bogów, problem jednak nie polega natym w co wierzą ludzie tylko na tym że Boga niema.

Wybieram naukę...
Skoro czegoś nie ma, to po co o tym piszesz.
Nie wolno pisać o tym czego nie ma?

Ja nie mam podagry ani kokluszu na ten przykład i nie ukrywam że czerpię z braku tego ogromną satysfakcję widząc dziwacznie poskręcanych.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

zbigniew1933

Nie wolno pisać o tym czego nie ma?

Ja nie mam podagry ani kokluszu na ten przykład i nie ukrywam że czerpię z braku tego ogromną satysfakcję widząc dziwacznie poskręcanych.
Błysnąłes inteligencją jak kulą w płot. Podagra i koklusz istnieje, a że ty nie masz, to się ciesz!

Reklama

Napisał(a): pintapalec -

~GOŚĆ DAŁEŚ TEMAT BÓG CZY NAUKA a piszesz o kościele a kościół to nie Bóg więc sprecyzuj o co ci biega
Jak to przecież kler non-stop twierdzi ,że krytykowanie kościoła i ich kleszą organizację ,TO JEST TO OBRAZA BOGA. A więc według nich, kościół (tzn.kler ) to jest bóg (bogi na ziemi i do tego nieomylni )

Napisał(a): ~gość -

gość Odkąd ludzie istnieją zawsze wierzyli w Boga lub Bogów, problem jednak nie polega natym w co wierzą ludzie tylko na tym że Boga niema.

Wybieram naukę...
Nie tylko jesteś NIEMA, ale i łatwowierna, bo wierzysz w poglądy, których nie można udowodnić.

Napisał(a): boozar -

Arek Błąd. To że Boga niema to jest fakt, który codziennie udowadnia nauka...

Ludzie nauki znajdują odpowiedź na wszystkie pytania, kwestia czasu...

Jesteśmy zbyt prymitywni by wszystko ogarnąć naszym umysłem.
Pytania zawsze będą. A paradoksalnie jest tak że czym więcej wiesz tym więcej masz pytań.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bóg czy nauka? Kogo byś wybrał?