22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń106
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +22
22 ppt ?

Bóg dał, bóg wziął ( zakonnicom) (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bóg dał, bóg wziął ( zakonnicom)

Napisał(a): ireneo -

Skąd wpadło do głowy sądowi by zakonnice zrobić rodziną zastępczą? Czyżby przykład niejakiej Bernadetki, zdemoralizowanej zakonnicy nadzorującej molestowanie i pastwienie sie nad podopiecznymi dziećmi, nie podziałał otrzeźwiająco? Zakonnice żałują, a jakże, pięćsetka przepadła.
Miesięczna dziewczynka była zdrowa i nagle po trzdch tyhodniach zauważyli że umarła!
One mają jeszcze dwie pięćsetki od tej rodziny. Czy sytuacja była aż tak dramatyczna? Tu opinia nauczycielki - Także nauczycielka ze szkoły starszych dzieci potwierdza wersję rodzicieli i choć przyznaje, że w ich domu panuje bieda, to nie widziała, aby maluchy były zaniedbane czy poniewierane
Z biedy je zabrano by oddać bogatym, Zakonnice matkami, koń by się uśmiał.
Czy ten kraj kiedyś znormalnieje? Czy kiedyś znajdziemy szczepionkę na tę czarną zarazę jak znalazło większość państw w Europie? Dzieci szkoda
INTERIA.PL

Re: Bóg dał, bóg wziął ( zakonnicom)

Na dowód, że nie jestem odosobniony w ocenie przedstawiam wymowny w swoim patriotyzmie wiersz ireneo, znaleziony w necie:

Piękna była Polska cała
nim się czarnym spodobała
- zaśmiecili ją krzyżami,
zasmrodzili gromnicami.

Ludzie żyli z sobą w zgodzie,
sasiad gościem był w zagrodzie.
Czas więc wziąć się za odnowę,
precz przepędzić świętą krowę.
Wrócić dawny ład, porządek,
wiedzę czerpać z madrych książek

Kraj przewietrzyć, lud oświecić,
cieszyć się radością dzieci.
Nie dać grosza na tęgości,
niech im zadki trzódka mości,

Reklama

Dobrawa1][cytat kogo=ireneo Na dowód, że nie jestem odosobniony w ocenie przedstawiam wymowny w swoim patriotyzmie wiersz ireneo, znaleziony w necie:

:-)))))))
Twój wiersz, więc to TYLKO twoja ocena. Czyżby znów niedyspozycja.
To mój, popatrz, popatrz, jakiś roztargniony jestem ostatnio. Pewnie przez tę zarazę szalejącą po Świecie.
Gdyby zauważył jaki to autor, to nawet nie czytając rozpoznałbym pedofila i komucha. Stało się, przecież też jestem człowiekiem, biskup się za mnie pomodli jak za swoich.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

ireneo
Dobrawa1][cytat kogo=ireneo Na dowód, że nie jestem odosobniony w ocenie przedstawiam wymowny w swoim patriotyzmie wiersz ireneo, znaleziony w necie:

:-)))))))
Twój wiersz, więc to TYLKO twoja ocena. Czyżby znów niedyspozycja.
To mój, popatrz, popatrz, jakiś roztargniony jestem ostatnio. Pewnie przez tę zarazę szalejącą po Świecie.
Bywa, gdy swój swego broni:-))))widzę, żę się pogłebia twoje roztargnienie, oj pogłębia.

Napisał(a): Keramek -

Twoja podłość nie zna granic jak można tak pisać o takim nieszczęściu.

Ola miała zakatarzony nos, jednak lekarz zalecił tylko "higienę nosa", nie przepisał żadnych leków. Kilka dni później - 31 lipca - dziewczynka zmarła. Jak mówią jej opiekunki, nic nie wskazywało na to, by coś było nie w porządku. W pewnym momencie niemowlę po prostu zaczęło "przelewać się przez ręce".
Zakonnice próbowały ratować Olę, wezwały pogotowie. Dziecko zostało przewiezione do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. "Gazeta Wyborcza" podaje, że lekarze nie potrafili ustalić przyczyny śmierci

Reklama

Keramek Twoja podłość nie zna granic jak można tak pisać o takim nieszczęściu.

1 lipca, dziewczynka zmarła. Nic nie wskazywało na to, że jest chora, jedyne co jej dolegało, to lekki katar. Nie wiedzieć czemu Oleńka zaczęła błyskawicznie tracić siły. Siostry zakonne były bezradne, dlatego szybko wezwały pogotowie i dziecko trafiło do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.
Na razie nie jest znana przyczyna śmierci dziecka. Prokuratura wszczęła postępowanie.

jak można nie PISać , bo winne zakonnice? Miesięczne dziecko to nie różaniec. Miałem pięcioro takich miesięcznych, ale trzeba być rodzicem. Ten jest czujny, Opieka to nie nakarmienie i pozostawienie sobie.Życie nie kończy się nagle i bez przyczyny, zwłaszcza, że dziecko odebrane było zdrowe.

ireneo

jak można nie PISać , bo winne zakonnice? Miesięczne dziecko to nie różaniec. Miałem pięcioro takich miesięcznych, ale trzeba być rodzicem. Ten jest czujny, Opieka to nie nakarmienie i pozostawienie sobie.Życie nie kończy się nagle i bez przyczyny, zwłaszcza, że dziecko odebrane było zdrowe.
wykorzystasz wszystko, byle tutaj miec okazję zarzygać...tak zarzygać.

ireneo jak można nie PISać , bo winne zakonnice? Miesięczne dziecko to nie różaniec. Miałem pięcioro takich miesięcznych, ale trzeba być rodzicem. Ten jest czujny, Opieka to nie nakarmienie i pozostawienie sobie.Życie nie kończy się nagle i bez przyczyny, zwłaszcza, że dziecko odebrane było zdrowe.
Skąd w tobie tyle podłości, nienawiści, gdy od innych toleranacji oczekujesz.

~gość
ireneo

bo winne zakonnice?
Od wyroków jest sąd analfabeto.
Nie, naprawdę?! To ta minister od sejmu i reszta to kompletne mayoły jeś nawet ty wiesz, że wyrokuje sąd, a wydoko opłacane babsko i marszałki mówią, że te wyroki to o zadek otrzeć. No i nie wiem czy cie słuchać.

ireneo
~gość
ireneo

bo winne zakonnice?
Od wyroków jest sąd analfabeto.
Nie, naprawdę?! To ta minister od sejmu i reszta to kompletne mayoły jeś nawet ty wiesz, że wyrokuje sąd, a wydoko opłacane babsko i marszałki mówią, że te wyroki to o zadek otrzeć. No i nie wiem czy cie słuchać.
I to niby ty tolerancji tu żądasz, oczekujesz? starszy człowiek a wiecznie sfrustrowany, z maczugą latający. Zebyś tak mógł, to byś pozabijał
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bóg dał, bóg wziął ( zakonnicom)