8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń520
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
8 ppt ?

Boje się że mąż nie zaakceptuje mnie po porodzie (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Boje się że mąż nie zaakceptuje mnie po porodzie

Napisał(a): Gość -

Boję się ze będzie tak zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym.
Wiadomo że ciało kobiety w trakcie ciąży i po niej sie zmienia, i czasem może minąć długo okres jak kobieta wraca do dawnej sylwetki(o ile to możliwe).
A też rożnie kobiety reagują po porodzie, popadają w depresje, wszystko je drażni...
Boję sie że własnie tak to bedzie u mnie wyglądać, gdyż jestem bardzo wrażliwą kobietą i znam już trochę swoją psychikę, a jak do tego dojdzie nieatrakcyjny wygląd to nie wiem co bedzie....

Czy mój stan może "odrzucić" męża ode mnie?
Mogę jakoś temu zarazić?
INTERIA.PL

Re: Boje się że mąż nie zaakceptuje mnie po porodzie

Napisał(a): gość -

To czemu wyszłaś za mąż za takiego płytkiego typka, dla którego liczy sie tylko Twoje ciało? Jeśli Cię nie zaakceptuje to mu pokażesz drzwi, albo siądziesz i będziesz płakać, albo staniesz na rzęsach by mieć ciało jak przed ciążą. Jak znam życie zrobisz to trzecie...

Re: Boje się że mąż nie zaakceptuje mnie po porodzie

Napisał(a): gość -

dobra rada? Odzywiaj sie WLASCIWIE (pierdzielic wyssane z palca zachcianki - ja nie wiem co to znaczylo), ruszaj sie o ile to mozliwe (gimnastyka, spacery), masuj, peelinguj i kremuj (moze unikniesz rozstepow) i KARM CYCKIEM (najlepszy spalacz tluszczu). Jestem mama 1,5 Oliwki i w dniu porodu wazylam 75 kg (przybralam 15, przed ciaza waga 60 kg - norma jest przytyc podczas ciazy od 10 do 16 kg), tydzien po porodzie 66, 4 miesiace po porodzie - 57, a wtym momencie 53. Samo zeszlo... Fakt, cwicze, rzezbie sie i ciala nabrac probuje co "czerstwo mi idzie", ale moje zdrowie to juz odrebna sprawa. Dasz radyyyyy!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Boje się że mąż nie zaakceptuje mnie po porodzie