7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +1
7 ppt ?

Ból skroni- dlaczego? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ból skroni- dlaczego?

Napisał(a): ~patka -

Hejka, czy wiecie może co może wywoływać silny ból głowy w tych miejscach? Od pewnego czasu odczuwam pewien dyskomfort związany własnie z częstym bólem głowy przypominającym pulsowanie- czasami z jednej, czasami z drugiej strony. Wspomnę też, że mam problemy z zatokami, ale nigdy wcześniej odczuwałam takiego nacisku w miejscu skroni. Nie jest to jakiś straszny ból, ale jednak zauważalny, dlatego też trochę się martwię. Czy to jest normalne przy zatkanych zatokach? Czy ktoś wie co to może być?

INTERIA.PL

Re: Ból skroni- dlaczego?

Napisał(a): karaniny -

Najczęściej bóle skroni są niegroźne, tylko czasami moga łączyć się z czymś poważniejszym: poczytaj sobie o tym. Jednak z tego co się orientuję, zazwyczaj takie dokuczliwości są związane z przemęczeniem, emocjami, brakiem snu, zmianą pogody, czasami także pojawiają się podczas miesiączki albo po jakimś jedzeniu, które nam nie służy. Bóle głowy często też wynikają z różnego rodzaju powikłań po stłuczeniach lub uszkodzeń odcinka szyjnego albo kręgosłupa.

Napisał(a): rafalkozuchowski -

To może być normalny ból głowy albo już początku migreny. Bolą Cię także czasem oczy? To ból z obu stron czy tylko z jednej? Ja sam wiem coś o tym, bo od kilkunastu lat miewam migreny i nie jest to nic przyjemnego. Oby u Ciebie to był zwykły ból skroni! Najlepiej skontaktuj się z lekarzem - neurologiem i dowiedz się więcej.

Napisał(a): ~jakortaa -

Bóle skroni mogą mieć wiele podłoży nie tylko neurologiczne. Miałam coś podobnego i w moim przypadku złotym środkiem okazały się olejki konopne takie jakhttps://konop(...)p-OG/23 bo od brania tabletek to sobie jeszcze tylko narządy wewnętrzne popsułam polecam leczenie naturalną medycyną niekonwencjonalną - wychodzi to o wiele lepiej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ból skroni- dlaczego?