137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +0
137 ppt ?

Ból w dolnej części pleców (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Ból w dolnej części pleców

Napisał(a): ~Roferka -

Na takie bóle kręgosłupa najlepsze są masaże lecznicze. Ja miałam robione je w domu przez fizjoterapeutę z medikar home care . Ogromna ulga jaką poczułam już po pierwszym masażu jest nie do opisania po prostu. Sama też ćwiczę tak jak mi polecił lekarz żeby chociaż na godzinkę dziennie odciążyć kręgosłup.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Wydaje Mi się, że od maty lepszy będzie po prostu nowy materac najlepiej taki medyczny. U mnie bardzo sprawdził się z hildinga, ale to akurat już moja opinia, każdy musi dobrać idealny pod siebie.
Elabarbara Mama kupiła matę masującą bo też miała problem z bólem pleców. I jest bardzo fajna. Wszyscy w domu korzystamy. Na ból pleców nie znam nic lepszego. Podrzucam linka do strony gdzie jest mata masująca:http://exitop(...)ska.com

Reklama

Napisał(a): ~Ketania -

Zgadzam się przy bólach z kręgosłupem nie ma żartów i niejednokrotnie sam materac nie wystarczy aby pozbyć się problemu. Ja chodziłam na masaże lecznicze do gabinetu Rehamed w Katowicach-Szopienicach. Po 4 masażach po bólu ani śladu. Pan Krzysztof udziela rady i daje wskazówki jak zadbać o kręgosłup aby nie bolał co jest bardzo ważne. Super sprawa!

Reklama

Napisał(a): ~sandra -

~michalK moze to byc bol kregoslupa i jak najbardziej sie z tym zgadzam, ale takze.... moze to bol nerek? Z artykulu http://zdrowe(...)-nerki/ dowiesz sie gdzie i jak bola nerki wiec polecam przeczytac by dobrze postawic diagnoze i jak najszybciej przejsc do leczenia jezeli to akurat ta dolegliwosc... pozdrawiam...
Przejrzałam ten portal zdrowenerki.expert i wstyd się przyznać ale nie miałam pojęcia, że ból nerek może również powodować zła dieta jakoś zawsze dieta kojarzyła mi się z innymi częściami naszego ciała a jednak widzę że na wszystko dział

Napisał(a): ~morelka -

Też miałam kiedyś problem z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa, bardzo pomogły mi masaże i rehabilitacja w przychodni rejonowej, nawet kiedy te zabiegi się skończyły postanowiłam sobie jeszcze kilka dokupić w Natural Medical, bardzo skuteczna jest też magnetoterapia którą tam robią nowym urządzeniem viofor, ból mija jak ręką odjął!

Napisał(a): ~daga -

Mój tata cierpi na chore nerki niestety ale przez dłuższy czas mylił ból nerki właśnie z bólem pleców dokładnie to co pisze na portalu zdrowenerki.expert. Może gdyby szybciej udał się do lekarza nerkę by się udało uratować

Napisał(a): ~GOŚĆ -

[cytat kogo=~gość]Wydaje Mi się, że od maty lepszy będzie po prostu nowy materac najlepiej taki medyczny. U mnie bardzo sprawdził się z hildinga, ale to akurat już moja opinia, każdy musi dobrać idealny pod siebie.
też się pod tym podpisuję, materace z hildinga są chyba najlepsze, u mnie w rodzinie wszyscy je mamy.

Napisał(a): ~hulla -

może i rzeczywiście wymiana materaca pomoże. Zastanawiam się nad tym, wydaje mi się, że mój dotychczasowy materac nie spełnia swojej roli. Kręgosłup rano pobolewa, więc to może być przyczyną. Zmiana na ten hildinga może by pomogła.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ból w dolnej części pleców
  • ból w dole pleców
  • ból kręgosłupa w dolnej części
  • bol kregoslupa w dolnej czesci
  • ból dolnej części pleców
  • ble w dolnej czci krgosupa forum
  • mam gorcy brzuch i boli mnie krgosup
  • bul dolnej czesci kregoslupa
  • bl w dole kregosupa forum
  • ból w dolnej części kręgosłupa