137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +0
137 ppt ?

Ból w dolnej części pleców (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Ból w dolnej części pleców

Napisał(a): ~RobertMikoś -

Zostawiam ci fajny artykuł o zaletach foteli masującychhttps://www.f(...)masazu. Niedawno właśnie sam się zastanawiałem nad zakupem i szukałem ciekawych źródeł, czy opinii o najlepszych markach. Zdecydowanym numerem teraz podobno jest fotel masujący Pro – Wellness. Mają sporo rozwiązań dopasowanych też do mniejszego budżetu, a w każdym fotelu masz naprawdę wiele funkcji odprężających ciało. Dla mnie rewelacja, niedługo kupuję już 2 fotel dla rodziców.

Napisał(a): ~cesia11 -

~juzzy Na stronie http://nefros(...)expert/ wyczytałem, że to może wskazywać na ból nerek. Polecam zapisać się do lekarza on pewnie skieruje na usg i rozwieje wątpliwości. Z takimi bólami nie ma żartów....
I tutaj masz rację lepiej nie żartować z tego typu bólem i jak najszybciej udaj się do specjalisty. Nefrostone kojarzę bardzo dobrze moja mama ma go zawsze przy sobie, cierpi na kamicę a ten lek przynosi jej duża ulgę.

Reklama

Napisał(a): ~erttt -

Długoterminowo ciśnienie mi się obniżyło, bo miałem z tym problemy, dzięki fotelowi masującemu od Pro-Wellness. Zdziwiło mnie, że fotel masuje nawet kolana, łydki, stopy, a to coś niedostępnego nawet przy standardowych wizytach u masażysty. Poza tym niektórzy masażyści nie do końca dobrze naciskają na kluczowe punkty w ciele, a w fotelu jest opcja typowej akupresury. A to naprawdę droga sprawa, żeby się do specjalisty umówić. Fotel znacznie tańszy i tak samo efektywny.

Napisał(a): ~janduss -

Niestety ale to moze wskazywac na problemy z nerkami. Profilaktycznie polecam ci kupic w aptece srodek spozywczy Nefrostone, ktory skutecznie pomaga na takie dolegliwosci, a tak swoja droga to powinienes juz dawno pojawic sie na wizycie lekarskiej.

Reklama

Napisał(a): ~Robert964 -

W klinice Asklepios w Alicante podarowali mi drugie życie. Tak mogę w skrócie napisać. Przewlekły ból związany z fibromialgią towarzyszył mi kilkanaście lat. Nie wiem jakim cudem to wytrzymałam ale duża zasługa jest tutaj na pewno męża który mnie wspierał i woził po lekarzach a było ich setki. Polecam klinikę, Anna. Leczą aż do skutku, aż objawy ustąpią na zawsze!

Napisał(a): ~AnetaSur -

Mnie złapał niedawno tak ból pleców na dole, że nie dało się w żadną stronę ruszyć. Mam pracę siedzącą i wysiedzieć też nie mogłam. Zrobiłam zdjęcia kręgosłupa, do lekarza, oczywiście zaproponowano mi rehabilitację. Jednak przy nie było opcji, żeby ćwiczyć czy coś bo ból był tak duży. Zaproponowano mi medyczną akupunkturę i skorzystałam z tego. Spodziewałam się jakiegoś wielkiego bólu, a tu wręcz przeciwnie. Nie wierzyłam też, że to coś działa, ale okazało się, że po tym zabiegu zdecydowanie mniej mnie bolało i na drugi dzień mogłam uczestniczyć w rehabilitacji. Dobrze, że spróbowałam tego, bo efekt jest szybki i zdecydowanie zmniejszył mój ból . Na rehabilitacje.org znalazłam mój gabinet.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ból w dolnej części pleców
  • ból w dole pleców
  • ból kręgosłupa w dolnej części
  • bol kregoslupa w dolnej czesci
  • ból dolnej części pleców
  • ble w dolnej czci krgosupa forum
  • mam gorcy brzuch i boli mnie krgosup
  • bul dolnej czesci kregoslupa
  • bl w dole kregosupa forum
  • ból w dolnej części kręgosłupa