137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi82
  • Ocen na +0
137 ppt ?

Ból w dolnej części pleców (83)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ból w dolnej części pleców

Napisał(a): ~Kornelia90 -

Ciężko określić źródło bólu bez dokładnych badań. Na Twoim miejscu poszłabym do specjalisty. Możliwe, że będziesz musiała przejść przez rehabilitację. Ja po urazie odcinka lędźwiowego miałam 2 tygodniową rehabilitację w klinicehttps://www.n(...).com.pl . Teraz dbam o swój kręgosłup i nie czuję żadnego bólu.

Reklama

Napisał(a): basia4321 -

A próbowałaś fizjoterapii? Ja zmagałam się z bólem kręgosłupa kilka dobrych lat, później całkiem przypadkiem znalazłam gabinet Fizjoterapia Mazur, poszłam na pierwszą wizytę i tak już zostałam tam do dzisiaj, jestem bardzo zadowolona, widzę efekty, nie zmagam się już z takim bólem, bajka :)

Reklama

Napisał(a): ~RenataMar -

Polecam rehabilitacje, u mnie przyniosła rewelacyjne efekty, miałam różne zabiegi terapię powięziową, akupunkturę medyczną i co najważniejsze odpowiednie ćwiczenia. Chwilę to trwało, ale teraz mogę robić wszystko co chcę. To wszystko robiłam w gabinecie rehabilitacji Więcków na Słomczyńskiego w Krakowie. Dla mnie to najlepszy sposób, żadne kombinowanie nie wiadomo z czym.

Napisał(a): ~tkaj -

Miałam podobnie, objawy miałam bardzo zbliżone. Lekarze nie wiedzieli o co chodzi i myśleli, że wymyślam, a ból stawał się u mnie coraz gorszy. Ja w końcu poszłam po prostu do kliniki Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Tomasz Stengert McKenzie Clinic w Poznaniu, gdzie prawdziwi specjaliści mnie przebadali i zdiagnozowali. Po tym zaczęło się leczenie metodą McKenziehttps://www.m(...)enziego i to faktycznie mi pomogło. Wyszło super, po krótkim czasie ból zaczął ustępować i teraz jestem już od niego całkowicie wolna, polecam.

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ból w dolnej części pleców
  • ból w dole pleców
  • ból kręgosłupa w dolnej części
  • bol kregoslupa w dolnej czesci
  • ból dolnej części pleców
  • ble w dolnej czci krgosupa forum
  • mam gorcy brzuch i boli mnie krgosup
  • bul dolnej czesci kregoslupa
  • bl w dole kregosupa forum