Odpowiadasz na:
Ból w dolnej części pleców

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Od kilku lat odczuwam bóle w odcinku lędźwiowym pleców. Rzadko odczuwam to za dnia, natomiast kiedy kładę się wieczorem do łóżka przez kilka minut nie potrafię myśleć o niczym innym. Rwie mnie straszliwie i czasem sama muszę się pomasować, żeby temu ulżyć. Na regularne masaże i tego typu rzeczy niestety nie mam czasu. Czy możecie polecić jakieś sposoby na to, żeby "zrelaksować" lędźwie bez pomocy osób trzecich? Zaczęłam się poważnie martwić, bo mam 25 lat, a z każdym dniem jest coraz gorzej. Będę ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ból w dolnej części pleców

Napisał(a): ~lolek192837465 -

Ja też zmagałem się przez jakiś czas z bólem pleców. Postanowiłem wyjechać na leczenie za granicę, a dokładnie do niemieckiej kliniki https://avicenna-klinik.com/pl/. Okazało się, że mam zwężenie kanału kręgowego. Polecam tę placówkę za pełen profesjonalizm.

Reklama

Napisał(a): ~mart89 -

To moze być ból krzyża albo masz dyskopatie... najlepiej zapisz się do lekarza, a potem rehabilitacjahttp://www.re(...)je.org/ sama chodziłam do dr Wiecka i bardzo mi pomógł przy mojej dyskopatii bo było tak ze nie umiałam z lóżka wstać.

Napisał(a): adalis -

Ból pleców bierze się głównie ze złej pozycji spania. Odpowiednia poduszka ortopedyczna pomaga zachować właściwą postawęw czasie snu. Polecam PODMED - Poduszki ortopedyczne, znalazłam tam odpowiednią poduchę i bóle ustąpiły po pierwszej nocy.

Reklama