Odpowiadasz na:
Ból w dolnej części pleców

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Od kilku lat odczuwam bóle w odcinku lędźwiowym pleców. Rzadko odczuwam to za dnia, natomiast kiedy kładę się wieczorem do łóżka przez kilka minut nie potrafię myśleć o niczym innym. Rwie mnie straszliwie i czasem sama muszę się pomasować, żeby temu ulżyć. Na regularne masaże i tego typu rzeczy niestety nie mam czasu. Czy możecie polecić jakieś sposoby na to, żeby "zrelaksować" lędźwie bez pomocy osób trzecich? Zaczęłam się poważnie martwić, bo mam 25 lat, a z każdym dniem jest coraz gorzej. Będę ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ból w dolnej części pleców

Napisał(a): ~tkaj -

Miałam podobnie, objawy miałam bardzo zbliżone. Lekarze nie wiedzieli o co chodzi i myśleli, że wymyślam, a ból stawał się u mnie coraz gorszy. Ja w końcu poszłam po prostu do kliniki Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Tomasz Stengert McKenzie Clinic w Poznaniu, gdzie prawdziwi specjaliści mnie przebadali i zdiagnozowali. Po tym zaczęło się leczenie metodą McKenziehttps://www.m(...)enziego i to faktycznie mi pomogło. Wyszło super, po krótkim czasie ból zaczął ustępować i teraz jestem już od niego całkowicie wolna, polecam.

Napisał(a): ~RenataMar -

Polecam rehabilitacje, u mnie przyniosła rewelacyjne efekty, miałam różne zabiegi terapię powięziową, akupunkturę medyczną i co najważniejsze odpowiednie ćwiczenia. Chwilę to trwało, ale teraz mogę robić wszystko co chcę. To wszystko robiłam w gabinecie rehabilitacji Więcków na Słomczyńskiego w Krakowie. Dla mnie to najlepszy sposób, żadne kombinowanie nie wiadomo z czym.

Reklama

Napisał(a): ~asiak34 -

Jeśli masz pracę siedzącą to kup sobie poduszkę ortopedyczną pod plecy, tutaj masz namiar do producenta podmed.pl

Napisał(a): basia4321 -

A próbowałaś fizjoterapii? Ja zmagałam się z bólem kręgosłupa kilka dobrych lat, później całkiem przypadkiem znalazłam gabinet Fizjoterapia Mazur, poszłam na pierwszą wizytę i tak już zostałam tam do dzisiaj, jestem bardzo zadowolona, widzę efekty, nie zmagam się już z takim bólem, bajka :)

Reklama