34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń997
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
34 ppt ?

Ból z tyłu głowy (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Ból z tyłu głowy

Napisał(a): Tris -

Ból głowy może być migrenowy, może też być objawem różnych chorób, albo ucisków w tym miejscu, nawet guzy powodują takie bóle...., więc żeby mieć pewność i się nie bać o swoje zdrowie, jak i życie, IDŹ DO LEKARZA, a nie na forum pytasz....

Reklama

Napisał(a): Gość -

Potylica jest z boku głowy, a nie z tyłu.Przyczyn bólu głowy jest chyba ze 100, ale radzę zacząć od dobrego kręgarza, który ustawi Ci kręgosłup szyjny, bo może masz wysunięty dysk, który naciska na nerw i powoduje ból głowy.Tak było u mnie, zjadłem chyba z 10 kg tabletek przeciw bólowych,pomógł dopiero kręgarz, który ustawił kręgosłup i ból zniknął.Już 5 lat nie wiem, co to ból głowy.

Napisał(a): Tris -

petrus27 Potylica jest z boku głowy, a nie z tyłu.
POTYLICA JEST Z TYŁU, Z BOKU MASZ SKRONIE, KOŚĆ SKRONIOWA- BOK, KOŚĆ POTYLICZNA- TYŁ!!!!
Dołączam obrazek dla niedouczonych:
Załączniki:

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja właśnie miesiąc temu miałam ostry ból z tyłu głowy i żadne proszki nie pomagały, aż w końcu znalazłam krem znieczulający na stronie http://www.na(...)rost.pl kupiłam, bo był najtaniej jak znalazłam i posmarowałam. No i powiem, że jestem pod wrażeniem, bo bardzo szybko zaczął działać i pozbyłam się bólu :) Polecam

Napisał(a): ~Ulkagac -

~sandol A powiedzcie mi, bo znalazłem stronę konopieizdrowie.pl i zainteresowal mnie temat medycznej marihuany i olejków konopnych czy na taka dolegliwosc jak migrena/bol glowy moga byc pomocne? Mam juz dosyc brania tych wszystkich tabletek...
Olejki konopne bardzo pomagają, polecam Ci olejki CBD Medihemp. Ten sklep ma ich dużo, cenowo są dość przystępne i starczają na długo. Poszukaj wśród tych czegoś na migrenęhttps://konop(...)migreny
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • potylica
  • bol glowy z tylu forum
Do góry strony: Ból z tyłu głowy