265
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +0
265 ppt ?

Bolą stawy, co poradzić? (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): Gość -

Na bolące od dość dawna stawy pomocny jest preparat Vital3. To jest amerykański suplement diety z kolagenem typu II. Takich środków jest na rynku sporo, ale ten ma kilka zalet. Jest bardzo wnikliwie przebadany, na ludziach. Amerykanie zrobili aż 10 badań, podczas gdy inny, chyba najbardziej znany specyfik ma ich tylko 3. Jest łatwo przyswajalny- postać kropelek, bezwonnych, bezsmakowych. No i to co obchodzi chorego- pomaga.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

w rodzinie mojego kumpla był przypadek że koleś poszedł od lekarza uskarżając się na stawy. głównie kolana oraz kostki. po kilkunastu badaniach ktoś w końcu wpadł żeby zrobić badanie krwi. koleś teraz skończył chyba drugi turnus chemii bo okazało się że to białaczka.

Reklama

Reklama

Reklama

glukozamina może Cię uratować....mam problem z kolanem- ból w kolanie kojarzący się ze skręceniem nogi w tym miejscu...było coraz gorzej aż któregoś razu ledwo się dowlekłam do domu z biegania. Kupiłam w aptece lek (bez recepty) zawierający glukozaminę i po tygodniu jest już spora poprawa, nie jestem w stanie jeszcze przebiec całego dystansu ok. 8 km, ale jest znacznie lepiej...zapłaciłam jakieś 52 zł za tabletki na m-c, trzeba je ponoć przyjmować przez jakieś 3 m-ce, aby dobrze naprawić chrząstkę stawową :)

mam podobny problem i musiałam zrezygnować z siłowni, ponieważ okazało się, że mam uszkodzone greki szyjne, a ćwiczenia tylko nasilały ból. pomogły masaże ale na krótko i w moim przypadku muszę to "pokochać". także zacznij od wizyty u neurologa i zrób sobie prześwietlenie kręgów szyjnych i barku.

Facet to niesamowicie tępa istota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • stavin
  • bolą mnie stawy
  • stavin syrop
  • pszesilenie stawy masc konska
  • straszniue bola stawy
  • co robic gdy bola stawy
  • stavin syrop ulotka
  • stavin opinie
  • stavin syrop opinie
  • bola stawy.co zrobic
  • stawin syrop na stawy
  • siłownia a stawy
  • stavin forum
  • stawin syrop
  • bola wszystkie stawy
Do góry strony: Bolą stawy, co poradzić?