265
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +0
265 ppt ?

Bolą stawy, co poradzić? (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Bolą stawy, co poradzić?

Napisał(a): gość -

Napisał(a):Gość -Poniedziałek, 19 listopada 2012 (21:42)

Pamiętajcie, Żadnych chorób nie ma. Chorobę inaczej skutek zniszczenia czy uszkodzenia organu produkujesz własną łyżką. Ja wyczytałam o wspaniałym fizjoterapeucie na forach. Opisuje hales2 i misza 46. Jeździłam z Wrocławia do Dąbrowy Górniczej. Na ulicy Morcinka 10 znajdziecie tego człowieka. Nocowałam w hotelu, uczyłam się inaczej jeść i unikłam kilku poważnych operacji. Naprawdę warto. Teraz nie mam problemów ze zdrowiem, ani potrzeby na jakieś poddawania się leczeniu prowadzącemu donikąd. Chcesz być zdrowa(wy) poświęć sobie trochę czasu i zadbaj o to zdrowie i nie słuchaj takiego bezsensownego dowcipu o zdrowiu na forach

Reklama

Witam
Mam do sprzedania lek ,zastrzyk na stawy kolanowe Synocrom forte 3 sztuki w atrakcyjnej cenie.To kwas hialuronowy ,ktróy pomaga w odbudowie chrzastki stawowej i pomaga w całym mechanizmie sprawnego funkcjonowania stawu kolanowego.Każdy zastrzyk w osobnym opakowaniu,data ważnosci 2016, przechowywany bezpiecznie i w lodówce.Sprzedaje z winy lekarza,bo nie zakupiłam tego co trzeba.Posiadam fakture zakupu z apteki.Prosze o kontakt mela_2222@op.pl

Dlaczego nie zacząłeś od wizyty u lekarza . To chyba podstawa. Doraźnie można stosować inne specyfiki , ale lekarz - obowiązkowo. Np. ja raz w roku biorę 4flex , odbudowuje tkankę chrzęstną i wzmacnia mięśnie. Poszukaj coś z kolagenem .

Reklama

Napisał(a): Gość -

Przy bólach stawów pierwsze co trzeba zrobić to udać się do lekarza, przyczyn jest wiele. Najprawdopodobniej będzie to wyleczalne. Samemu łagodzić ból także można, jak najbardziej. Masaże, okłady, maści rozgrzewające, opaski. Choć nigdy nie słyszałam o opaskach emitujących podczerwień, to o samym działaniu podczerwieni na organizm owszem. Mimo, że nie używałam, byłabym skłonna zaryzykować i kupić taką opaskę xenia. Ponad wszystko cenię sobie zdrowie.

Reklama

Może masz złą dietę i w stawach odkładają się złogi. Czystą niegazowana wodą zastąp : kawę ,alkohol, tłuste mięsa . W TV reklamują 4flex na stawy . Wypróbowałem go. Zregenerował mi chrząstkę stawową i wzmocnił mięśnie.Tak jak dla mnie jest w porządku.

Napisał(a): Gość -

O ile wiem, to L-karnityna występuje głównie w mięsie. Jak jem sporo mięsa i ciągle mam problemy ze stawami. Barki bolą mnie bardzo, podobnie jak autora tego wątku. Myślałam nawet, czy mięso nie sprzyja powstawaniu zwyrodnień. Rehabilitant polecił mi kupienie specjalnej szwedzkiej poduszki ortopedycznej, dzięki której zmniejszy się napięcie mięśni szyi i karku podczas spania. Wtedy będzie mniej bolało, bo to co boli, to głównie napięte mięśnie. Poduszkę kupiłam w firmie SISSEL (http://www.si(...)edyczne ) po dość dokładnej konsultacji, żeby ją dobrze dopasować do moich indywidualnych warunków fizycznych.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • stavin
  • bolą mnie stawy
  • stavin syrop
  • pszesilenie stawy masc konska
  • straszniue bola stawy
  • co robic gdy bola stawy
  • stavin syrop ulotka
  • stavin opinie
  • stavin syrop opinie
  • bola stawy.co zrobic
  • stawin syrop na stawy
  • siłownia a stawy
  • stavin forum
  • stawin syrop
  • bola wszystkie stawy
Do góry strony: Bolą stawy, co poradzić?