60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +0
60 ppt ?

Bolące stawy (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Bolące stawy

Napisał(a): Gość -

Jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz czy jest skuteczna, i działa w takim stopniu by spełnia twoje oczekiwania co do niej. Ja już kilka razy również słyszałam i Viprosalu B wiec może warto kupić i sprawdzić czy piszą prawdę na jego temat ;)

Reklama

Re: Bolące stawy

Napisał(a): Gość -

sonik Jak nie spróbujesz to nigdy się nie dowiesz czy jest skuteczna, i działa w takim stopniu by spełnia twoje oczekiwania co do niej. Ja już kilka razy również słyszałam i Viprosalu B wiec może warto kupić i sprawdzić czy piszą prawdę na jego temat ;)
to prawda wiec spróbuję ;) skoro tak polecacie i z tego, co widzę to ta maść jest bardzo popluarna więc chyba dziala.

Re: Bolące stawy

Napisał(a): Gość -

Jeśli będziesz regularnie stosować maść gorzej być nie powinno . A jeśli tak będzie to powinnaś z pewnością wybrać się do jakiegoś specjalisty w tej dziedzinie. On ci pomoże, przebada i doradzi co dalej może gips, albo jakieś usztywnienie. Nie ma co zwlekać z takim czymś :) Pozdrawiam .

Re: Bolące stawy

Napisał(a): gość -

na ból stawów zakładam opaski magnetyczne, które zdecydowanie łagodzą ból i poprawiają komfort życia, ja mam opaski na nadgarstki i kolana, zresztą polecam zajrzeć chociażby tutaj:http://www.ma(...)etyczne bo nie wiem jakie konkretnie stawy was bolą, więc najlepiej będzie jak sami sobie wybierzecie odpowiedni model
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • hyalutidin opinie
  • bolace stawy w re
Do góry strony: Bolące stawy