25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń98
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
25 ppt ?

bole glowy (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

bole glowy

Napisał(a): Gość -

Proszę o pomoc.
Mam od tygodnia bóle głowy (lekkie), nie brałam tabletek przeciwbólowych bo nie bylo takiej potrzeby. Bole występują po prawej stronie polkuli za uchem lekkie drętwienie szyji i prawej strony twarzy.Zastanawiam się czy powodem nie są zaniedbane niewyleczone zęby lub pogarszający się wzrok ( duzo czasu spedzam przed komputerem ). Czy mam pwowdu do obaw??? Jak tak to jakie badania powinnam wykonać, slyszalam ze po tygodniu nie mam o co sie bac przyczyn bolu glowy jest wiele , jednak lepiej dmuchac na zimne. Jak tak, to jak badania powinnam wykonac , dzisiaj mam umowiona wizyte do lekarza rodzinnego . Prosze o porade
INTERIA.PL

Reklama

Re: bole glowy

lekarka zaleciła tylko morfologie pełna stwierdzila ze nagle z dnia na dzien nie choruje sie na raka ( robie regularnie badania kontrolne)wychodzily dobrze i mowila ze da skierowanie i watpie ze wyjda zle , poradzila by udac sie do okulisty i w miare mozliwosci leczyc uzebienie...zastanawialam sie czy robić rezonans, ale czy jest sens wydawac takie pieniadze ? czy ta morfologia i badanie ob wykazujace stany zapalne i nowotwory wystarczy ???prosze o opinie
jutro udaje sie na morfologie a w czwartek do okulisty
Autorka

Reklama

Reklama

z tego artykułu wynika że trzeba prowadzić super zdrowy tryb życia,świetnie się wysypiać ,ja mam dzieci w tym jedno 3letnie które często wstaje w nocy wysypianie w moim przypadku to jakby niemozliwe i brak stresu?wez i się nie denerwuj -gdy mnie boli lykam i mam z głowy.Na pewno lepiej byłoby tego nie robić i przestawic się na inny tryb ale to długotrwały proces .Cóż będę dalej narzekać czyli etopiryna i ból z głowy a gdy wraca to narzekam i łykam i td...he,he

Dobrze jest utrzymywać jako-taki zdrowy tryb życia. Ale jak się nie da to lepiej wziąć jakąś pigułę niż dodatkowo się męczyć. Np przez ból głowy człowiek jest mniej wydajny, robi coś wolniej. Dłużej mu schodzi i później idzie spać. A jak weźmie tabletkę to wydajnośc wraca, szybciej robi co ma zrobić i może sobie jeszcze odpocząć
« Wróć do tematów
Do góry strony: bole glowy