25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń97
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
25 ppt ?

bole glowy (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: bole glowy

Napisał(a): Gość -

ano niestety, moja głowa też nie lubi takiego niskiego ciśnienia :/ Wiesz, ostatnio wyczytałam że etopiryna, którą biorę na takie ciśnieniowe ćmienie ma tak dopasowane składniki, że w sumie bierze się jakoś dużo tego kwasu acetylosalicylowego :) Lepiej wychodzi niż np coffiepiryne :)
INTERIA.PL

Reklama

w przypadku bólu głowy (chyba jestem lekką meteoropatką:) Etopiryna na mnie też działa dość skutecznie. ale to kwestie indywidualne i każdy musi sprawdzić to sam. warto mieć pewne podstawy wiedzy z zakresu składu środków przeciwbólowych a dzięki temu można odpowiednio dobrać rodzaj substancji do konkretnych objawów i rodzaju bólu.

w przypadku kiedy bólw są przewlekłe niektórzy próbuję stosować ziołolecznictwo czy aromaterapię ale mozliwości tych metod jeśli chodzi o bóle głowy czy problemy neurologiczne są bardzo ograniczone. działają raczej odpreżająco i uspokajająco. są rośliny które podobno mają specjalne antymigrenowe właściwości ale raczej nie ma to potwierdzenia naukowego

Reklama

myślę, że jednak w większości przypadków da się coś zaradzić a nawet znacząco pomóc. część tych dolegliwości ma swoją przyczynę, niekiedy banalną. chociaż wiem też że ludzie cierpią przez lata z tego powodu i przyczyna nie jest odnajdywana. bóle głowy są specyficznym problemem zdrowotnym bo w zasadzie najczesciej nie wynikają z nich skutki. po prostu boli

Reklama

Tak naprawdę sami siebie znamy i wiemy co dla nas najlepsze. Oceniamy się czy z danym problemem wybrać się do lekarza (a w większości przypadków tak jest) czy zrobić coś na własną rękę. Ja bym tak do końca nie ufała lekarzom.
Ostatnio jeden wykończyłby moją znajomą, a wystarczyło tylko odstawić leki, które pani doktor przepisała.
Polecam również link, który dostałam od tej znajomej:http://postli(...)ews.php

Napisał(a): ~nesztor -

Mnie też męczyły straszne bóle głowy i w pewnym momencie nawet tabletki przestały mi pomagać znajomy polecił mihttps://konop(...)p-OG/23 czyli olejki konopne MediHemp i teraz profilaktycznie każdego dnia biorę - bóle głowy znacznie się osłabiły wiec jednak to prawda, ze medyczna marihuana jest skuteczna przekonalem sie na wlasnej skorze i polecam wszystkim !!!

Napisał(a): ~felek88 -

Dzień dobry, nazywam się Aleksander i fibriomialgię zdiagnozowano u mojej żony niedawno ale męczyła się z bólami kręgosłupa głowy i wielu innych od kilkunastu lat. Udało się jej pomóc dopiero specjalistom z kliniki Asklepios w Alicante. Polecam ich, przywrócili mi żonę do życia, to jest jedyne takie miejsce w Europie a może i na świecie!
« Wróć do tematów
Do góry strony: bole glowy