14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń100
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +6
14 ppt ?

Bóle jajników - jakie mogą być przyczyny (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bóle jajników - jakie mogą być przyczyny

Napisał(a): Gość -

Nie wiem co się ze mną dzieję, ale trochę zaczynam się martwić. Od jakiegoś czasu pobolewają mnie jajniki. Może to nie jest jakiś ogromy ból, ale jednak czuję, że coś tam jest nie tak. W Internecie nie mogę znaleźć jednoznacznych informacji, dlatego chciałabym was zapytać, czy spotkałyście się kiedyś z czymś takim? Jaka może być przyczyna bólu jajników? Jeżeli bóle się nasilą, to na pewno pójdę do ginekologa, ale może na razie to nie jest konieczne...
INTERIA.PL

Reklama

Re: Bóle jajników - jakie mogą być przyczyny

SeattleGirl Możliwe, bo jestem jakoś w połowie cyklu. A to może powodować ból jajników?
Może.Nawet przez kilka dni..na zmianę raz lewa..raz prawa strona.
Możesz mieć nawet problemy z siedzeniem na pupie;)

Haha dobrze wiedzieć! ;D Okej to przeczekam tą owulację i ewentualnie jak za jakieś dwa tygodnie nadal będę odczuwała takie bóle jajników, to wtedy pójdę do lekarza. Dziękuję Ci bardzo :) Trochę mnie uspokoiłaś

Reklama

SeattleGirl Haha dobrze wiedzieć! ;D Okej to przeczekam tą owulację i ewentualnie jak za jakieś dwa tygodnie nadal będę odczuwała takie bóle jajników, to wtedy pójdę do lekarza. Dziękuję Ci bardzo :) Trochę mnie uspokoiłaś
Powinno..samo ustąpić..bo wiem po sobie,
ale jeśli nie przestanie boleć..to koniecznie,
do ginekologa.

Proszę bardzo;)

Może to zapalenie przydatków?
Idź do ginekologa, bo zrobią się zrosty w jajowodach i będzie problem z zajściem w ciąże.
Najlepiej do takiego z USG, to ew. wybada inne sprawy, jak torbiele, czy endometriozę.
Niekiedy bolą jajniki po seksie albo z powodu stresów.

A w ogóle to nie mów lekarzowi, że bolą cie jajniki, tylko, że boli brzuch dołem i pokaż gdzie. Doktory nie lubią jak się przychodzi z gotowym rozpoznaniem. Może boleć co innego.

Reklama

MociumPanie Nie rozumiem dlaczego takie wiele osób chce leczyć się na forum, a nie u lekarza?
Bo prościej, nie trzeba nigdzie chodzić ani nie daj boże płacić.
Chcą usłyszeć, że to nic takiego, samo przejdzie.
I przeważnie tak jest- przechodzi samo, organizm ma ogromne zdolności naprawcze. Byle im nie przeszkadzać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bóle jajników - jakie mogą być przyczyny