22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń112
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Bóle pleców na dole (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bóle pleców na dole

Napisał(a): ~dorota -

Od dwóch dni występują u mnie bóle pleców. Dokładnie to tam na dole, przy krzyżu, ból nasila się kiedy biorę wdech. Nie wiem czy takie bóle pleców są normalne przy wysiłku (przesadzałam krzewy na działce) czy zwiastuje to coś poważnego i powinnam się udać do lekarza?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Bóle pleców na dole

Napisał(a): Gość -

I przeszło Ci? Jak nie, to radziłabym udać się do specjalisty. Nie wiem skąd jesteś, ale w małopolsce przyjmuje świetny ortopeda - dr Rafał Więcek, naprawdę świetny specjalista, mnie wyleczył z zapalenia stawów krzyżowo-biodrowych. Polecam

Przepracowanie, może jakiś niewielki uraz lub nerwoból, możliwe również, że np. piasek w nerkach, mnie przy piasku w nerka na początku plecy bolały jak po wysiłku, ale tu są też inne objawy, jak krew w moczu na przykład.

Ból pleców można oznaczać dużo przypadłości jak wskazują poprzednicy. Jeżeli dolegliwości będą się nasilać skorzystaj z pomocy lekarza rodzinnego. Być może to zwykłe przemęczenie, ale może to być również coś poważniejszego.

Napisał(a): gość -

ja ze stawem kostkowym byłem u dr Więcka i co prawda nadal jestem w trakcie leczenia to jednak mogę go polecić. u mnie to dość poważna sprawa ale są szanse ze znów będzie dobrze. niestety odwiedzam go prywatnie a nie na nfz - nie miałem czasu na czekanie na wizytę
Tobie też z pewnością pomoże
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bóle pleców na dole