22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń114
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Bóle pleców na dole (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Bóle pleców na dole

Napisał(a): ~aaase -

Dzień dobry ludzie. Mam na imię Aleksandra i gdyby nie klinika Asklepios w Hiszpanii to byłoby ze mną krucho bo już dłużej tego przewlekłego bólu przy fibromialgii nie byłabym w stanie wytrzymać i tak męczyłam się przez ponad 4 lata...Boli człowieka dosłownie wszystko a najbardziej mięśnie kości i stawy, ciężko jest wstać z łóżka, chodzić, siedzieć..robić cokolwiek.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~aaase -

Dzień dobry ludzie. Mam na imię Aleksandra i gdyby nie klinika Asklepios w Hiszpanii to byłoby ze mną krucho bo już dłużej tego przewlekłego bólu przy fibromialgii nie byłabym w stanie wytrzymać i tak męczyłam się przez ponad 4 lata...Boli człowieka dosłownie wszystko a najbardziej mięśnie kości i stawy, ciężko jest wstać z łóżka, chodzić, siedzieć..robić cokolwiek.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~gokan -

~jajsko Ja używam kremu dip hot jak mnie bardzo plecy bolą, jak się posmaruję to na wiele godzin mam spokój. Ten krem ma działanie przeciwbólowe i rozgrzewające, działa bardzo szybko
Jak długo trzeba smarowac dip hotem aby problem znikł?

Napisał(a): ~Kamila -

Bardzo dużo czasu spędzam przy pracy biurowej i zaczęły mi się pojawiać problemy z bó-lem w plecach. Zaczełam chodzić na rehabilitacje do Rehaorthopedica w Krakowie i bardzo mi pomogli. Dzięki tym zajęciom dużo lepiej się czuje.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Bóle pleców na dole