45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń526
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +-2
45 ppt ?

bóle stawów nie do wytrzymania! (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

bóle stawów nie do wytrzymania!

Napisał(a): Gość -

witam :) mam pytanko. czy ktoras z was kiedys bolaly kolana i kostki w stawie? mnie zaczelo jakos 3 miesiace temu, od tej pory bol coraz silniejszy, bylam prywatnie u lekarza zalecil terapie manualna ale chodze juz 7my tydzien tydzien i poprawy wlasciwie nie ma. dodam ze ani nie nosze raczej ciezkich rzeczy, ani nie spedzam wiele czasu przy komputerze. co mogloby mi pomoc, bo bol juz powoli zaczyna byc za mocny…
INTERIA.PL

Re: bóle stawów nie do wytrzymania!

Napisał(a): WildD -

Może jesteś za ciężka na swoje kolana i kostki? Jeśli tak to schudnij, to też pomoże bo odciąży stawy.
Idź też na konsultacje do innego lekarza.

Musisz się porządnie zacząć rozciągać. Ja też miałam ból w kolanie, a rtg nic nie wykazywało. Dopiero jak zaczęłam pracować nad ścięgnami i kondycją więzadeł,to ból ustąpił i dziś już go nie ma. Efekty nie będą widoczne od razu - ostrzegam - trzeba się uzbroić w cierpliwość i być systematycznym.

Reklama

Napisał(a): BIue -

Sprawdzona metoda ma dłuższy okres stosowania ok roku - kup skórki wieprzowe, dostępne sa w InterMarche i może jeszcze gdzieś, gotuje je ok 3godz, zmiksuj i jedz dziennie ok 100g. Można zamrażać.
To naprawdę działa. Istna magia:)

Możliwe też, że brakuje ci minerałów. Pij 2 szklanki wody przegotowanej z dwoma szczyptami soli kamiennej lub himalajskiej w temperaturze ciepłej.

Napisał(a): gość -

Witam. Polecam BISZOLIN . Jest to żel , który jest otrzymywany z naturalnego koncentratu balneologicznego biszofitu. Oprócz tego zawiera solankę bromowo-chlorkowo-magnezową. Balsam ma dobroczynny wpływ na na kondycję układu oporowo-ruchowego: mięśni,wiązadeł, stawów,kręgosłupa. Mi bardzo pomógł i też dostałam go z polecenia. Do kupinia w sklepie internetowym. U mnie wszystkie bóle minęły po 3 tygodniowym stosowaniu. Pozdrawiam

Reklama

lubiemorswiny witam :) mam pytanko. czy ktoras z was kiedys bolaly kolana i kostki w stawie? mnie zaczelo jakos 3 miesiace temu, od tej pory bol coraz silniejszy(...)
A kto tyle czasu trzyma kostki i kolana w stawie? :P Nabawiłaś się reumatyzmu, to nic dziwnego, że teraz bolą!! :P

Reklama

Mieszkam na wsi, teraz u nas panuje upał ponad 30*i stawy mnie bolą, bolą mnie z rożnych powodów np. deszcz ,dźwiganie, itd. , ale najbardziej mi dokuczają gdy na wsi palą ogniska z odpadami, teraz od tygodnia smród , że z domu nie wyjdziesz.
Wstań w nocy i zobacz ,czy tam gdzie mieszkasz, jakiś dobry katolik nie pali ogniska z odpadami, to może się tlić i tlić, a może masz dobrego sąsiada katolika i wentylatorem cię gazuje, sprawdź najpierw wrogów i przyczynę, bo może być taka o której piszę.
Rozmawiałem z wieloma osobami, które potwierdziły to co piszę, w Polsce jest bezprawie, tylko nikt o tym głośno nie mówi , bo każdy się boi.
Jeżeli wykluczysz to co napisałem , to faktycznie na stawy najlepszy jest ruch, ale to inni o tym piszą.
Dym ze spalanych odpadów uszkadza cały system nerwowy.

Myślę, że mogę polecić Pani iniekcje. Jeśli tylko nie będzie przeciwwskazań od lekarza, taki zabieg powinien uśmierzyć Pani ból. Przy ostrych bólach efekt powinien utrzymywać się ok. 2-3 miesiące, jeśli schorzenie jest przewlekłe, zastrzyki można wykonywać ok. 4 razy do roku. Podstawowe informacje znajdzie Pani tutaj: http://www.ru(...)ia-bolu W razie pytań - służymy pomocą!

Niestety, nasza jedyna placówka w Polsce mieści się w tej chwili w Krakowie. Na szczęście z Katowic nie ma Pani aż tak daleko! Uprzedzam jednak, że ok 2-3h po zabiegu nie można prowadzić samochodu, więc jeśli zdecyduje się Pani na zabieg, dobrze by było, gdyby ktoś z Panią przyjechał i zapewnił Pani transport do domu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: bóle stawów nie do wytrzymania!