Boombox marki Hykker dostępny w Biedronce (100)

Boombox marki Hykker dostępny w Biedronce

Temat dotyczy artykułu: Boombox marki Hykker dostępny w Biedronce

Ofertę sklepów Biedronka wzbogacił bezprzewodowy Boombox Sound Storm marki Hykker. Urządzenie o nowoczesnym designie wyposażone zostało w dwa głośniki po 5 W i Bluetooth. Boombox w czarnej wersji kolorystycznej dostępny jest w cenie 99 zł.

Komentarze (100)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Miras -

prawdziwe Boomboxy to były w latach 80-tych!! Teraz to jakieś głośniczki robiące dużo hałasu!! Teraz to z tego ani stereo, ani przyjemności słuchania z takiego czegoś
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~TIRówka -

ale poco ? włonczam (włąńczam ... sama niewiem ...) tteściowom i jusz mam grajetko bez limitu
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~KRAKUS -

Niby tanio, ale płacą za to inni - za 0,5 kg gulaszowego policzono mi, w krakowskiej Biedronce przy ul Beskidzkiej, X 6 - ile osób się nie zorientowało i zapłaciło, bo komputer kasowy był tak ustawiony i nie wklepywano ceny z palca.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gg -

ta firma jest do kitu. kupiłem ich solarny powerbank ktory juz rok ładuje się bezskutecznie energią słoneczną. serwis i kontakt milczy.
DNO.DNO.DNO.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~noale... -

Podajcie w których biedronkach to będzie można kupić , konkretne adresy a nie czcze gadanie
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Xzz -

i tak wole podróbę JagerMeistra z aldika za 3 dyszki 0,7 duzo osob z bolem przyznaje ze lepsze od oryginalnego jagerka
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz