23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń261
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +-8
23 ppt ?

Borelioza.. uwaga na kleszcze! (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Borelioza.. uwaga na kleszcze!

Napisał(a): Gość -

Moja mama choruje na boreliozę układu nerwowego, od lat miała depresję, napady złości. Dopiero niedawno, kiedy zaczęła mieć problemy z mięśniami, okazało się, że to borelioza. Ona nawet nie pamięta, że miała kleszcza, ale pewnie było to dawno temu... Dali jej antybiotyki, ale tutaj http://www.me(...)wowego/ przeczytałam, że mimo leczenia objawy mogą się utrzymywać. Ktoś się z tym spotkał?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Borelioza.. uwaga na kleszcze!

Napisał(a): ~Kinia -

~Mirka Borelioza to podstępna choroba, często nie jest rozpoznana , jesli nie wiemy, że zaatakował nas kleszcz. Ostatnio przeczytałam coś ciekawego - że do leczenia boreliozy wykorzystuje sie sesje w komorze hiperbarycznej. http://www.at(...)elioza/ Mega sprawa!
Ja też słyszałam, że tlenoterapia bardzo wspomaga proces leczenia boreliozy.

Reklama

Re: Borelioza.. uwaga na kleszcze!

Napisał(a): ~Minka -

~ewka Tutaj http://czytel(...)oza-cz1 poczytajcie sobie koniecznie o boreliozie. Objawy często są mylone z innymi chorobami, dlatego też taka wiedza jest niezwykle przydatna.
Widziałam info na FB, ATAmed często porusza temat kleszczy i boreliozy. I dobrze, trzeba o tym mówić bo nadal świadomość wśród ludzi jest bardzo mała!

Reklama

Re: Borelioza.. uwaga na kleszcze!

Napisał(a): lethappiness -

Trzeba sobie uświadomić, że borelioza to choroba, która zostaje z nami na całe życie i która może być okropnym problemem, jeśli źle będzie postępować w czasie wycieczek, spacerów. Wiadomo, że latem nie zakryjemy się kurtką, ale są od tego specjalne preparaty. A w razie czego o diagnozie boreliozy przeczytajcie sobie tutajhttps://borel(...)eliozy/

Re: Borelioza.. uwaga na kleszcze!

Napisał(a): ~majka -

Kleszcz to ten wredny krwiopijca, który tylko czeka, aby się w nas wessać i najeść. Nie rozumiem zasady ich działania, bo jak się je wyjmie to one i tak potem umierają. No ale do rzeczy, jak już tę wredotę wyciągniemy to może http://www.ca(...)elioze/ warto by było sprawdzić na boleriozę? Nie jest to przyjemna choroba i lepiej jej unikać.

Re: Borelioza.. uwaga na kleszcze!

Napisał(a): ~olkii -

Parę razy wiosną używałam Kleszcz Expert i sprawdziło się. Szybki i bezpieczny sposób żeby usunąc kleszcza ze skóry zanim się naprawdę mocno wbije i nie daj Boże zarazi boreliozą. Teraz jesienią już tych kleszczy jest jakby mniej, ale wiosną to było oblężenie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Borelioza.. uwaga na kleszcze!