33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń110
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +79
33 ppt ?

Borys Szyc tłumaczył się przed S. Latkowskim , że był pijany wtedy , że ćpał , i że mało pamięta! (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Borys Szyc tłumaczył się przed S. Latkowskim , że był pijany wtedy , że ćpał , i że mało pamięta!

Napisał(a): ~Dorota -

Czas najwyższy by zebrał się na odwagę i powiedział opinii publicznej , czego był świadkiem , czego robił , a czego nie robił. To również dotyczy Kubę Wojewódzkiego , by ujawnił prawdę , co działo się w lubianym przez nich lokalu.
INTERIA.PL

Re: Borys Szyc tłumaczył się przed S. Latkowskim , że był pijany wtedy , że ćpał , i że mało pamięta!

Napisał(a): ~gość -

Shadow15 Taaa teraz ich wszystkich amnezja dopadła !
Nieistotne. Ty wiesz bardzo dobrze, co tam się wydarzyło i kto na pewno był w to wszystko zamieszany i zaraz nam tu wszystko skrupulatnie opowiesz.

Jesteś tak głupi, że nie dostrzegasz wielu znaczących różnic, zakuty prawaku.

- różnica między jakością dokumentów (filmów), profesjonalizmem ich twórców i wiarygodnością

- różnica między rolą jaką pełnią w społeczeństwie w jednym przypadku winni (księża), w drugim podejrzani czy pomawiani (celebryci), czyli tłumacząc jak discopolowcowi: celebryci nie stanowią dla lewaków przywódców duchowych, drogowskazów moralnych, ani autorytetów; są zwykłymi, tylko bardziej znanymi ludźmi.

- celebryty nie trzeba obdarzać zaufaniem tak jak każdego innego zwykłego czleka; ksiądz natomiast powinien takie zaufanie budzić.

Jeśli film Latkowskiego miał być żałosnym odbiciem piłki to została ona uderzona zupełnie nieporadnie i wypadła na out niestety.

A ty jak zwykle wyszedłeś na głupola, który tworzy wątek i problemie z bardzo niskich pobudek. Nie z powodu współczucia ofiarom a z chęci dowalenia w rewanżu.

Dlatego nikt cię, prosty kołku, rzucający proste hasła w śmiesznym przeświadczeniu, że ma rację i coś udało mu się osiągnąć, nie traktuje tu poważnie.

Reklama

Re: Borys Szyc tłumaczył się przed S. Latkowskim , że był pijany wtedy , że ćpał , i że mało pamięta!

Napisał(a): Shadow15 -

~gość
Nieistotne. Ty wiesz bardzo dobrze, co tam się wydarzyło i kto na pewno był w to wszystko zamieszany i zaraz nam tu wszystko skrupulatnie opowiesz.

- różnica między jakością dokumentów (filmów), profesjonalizmem ich twórców i wiarygodnością

- różnica między rolą jaką pełnią w społeczeństwie w jednym przypadku winni (księża), w drugim podejrzani czy pomawiani (celebryci), czyli tłumacząc jak discopolowcowi: celebryci nie stanowią dla lewaków przywódców duchowych, drogowskazów moralnych, ani autorytetów; są zwykłymi, tylko bardziej znanymi ludźmi.

- celebryty nie trzeba obdarzać zaufaniem tak jak każdego innego zwykłego czleka; ksiądz natomiast powinien takie zaufanie budzić.

Jeśli film Latkowskiego miał być żałosnym odbiciem piłki to została ona uderzona zupełnie nieporadnie i wypadła na out niestety.

A ty jak zwykle wyszedłeś na głupola, który tworzy wątek i problemie z bardzo niskich pobudek. Nie z powodu współczucia ofiarom a z chęci dowalenia w rewanżu.

Dlatego nikt cię, prosty kołku, rzucający proste hasła w śmiesznym przeświadczeniu, że ma rację i coś udało mu się osiągnąć, nie traktuje tu poważnie.
Ty chyba dalej jesteś naćpany albo piszesz z zatoki pedofilów, skoro nie odbierasz rzeczywistości ! ! W obliczu tragedii i tej zabitej jakbyście mieli chociaż odrobinę człowieczeństwa i przyzwoitości , to byście przynajmniej ,milczeli ! Was się powinno leczyć i izolować !

Reklama

~gość
Shadow15
~gość

Ty chyba dalej jesteś naćpany albo piszesz z zatoki pedofilów, skoro nie odbierasz rzeczywistości ! ! W obliczu tragedii i tej zabitej jakbyście mieli chociaż odrobinę człowieczeństwa i przyzwoitości , to byście przynajmniej ,milczeli ! Was się powinno leczyć i izolować !
Puknij się w ten głupi łeb, stary ośle. Celebryci to nie moje środowisko. Księża katoliccy jak najbardziej twoje.

Dziewczyny mi żal, bo nikt jej nie powiedział, co jest słuszne i jak głupio postępuje. Nie jest za nic odpowiedzialna. Była tylko dzieckiem.

Nie piję, nie palę, nie ćpam, tego typu kluby to nie moje klimaty, więc, ośle z nieuzasadnioną, głupkowatą pewnością siebie, z takimi tekstami to do swojej matki, nie do mnie.

A teraz napisz jak bardzo ci żal ofiar księży, fałszywy frajerze.
Ja mówię do ciebie bo nie dość że zaczepiasz ludzi, to piszesz od rzeczy i nie na temat , wątek jest na temat zatoki pedofilów i powszechności tego procederu i poboczny o waszej hipokryzji i bezczelności, to po pierwsze, a po drugie wąchaczu kleju nie łącz mnie z tą zatoką bo jak widać to twoja domena i twoich kolesi i jakbyś jeszcze nie dostrzegał w swym odurzeniu, to nie jest mój temat ! Nie ćpaj tyle bo będziesz potem płakał że nie pamiętasz !

~gość
Shadow15

Ja mówię do ciebie bo nie dość że zaczepiasz ludzi, to piszesz od rzeczy i nie na temat , wątek jest na temat zatoki pedofilów i powszechności tego procederu i poboczny o waszej hipokryzji i bezczelności, to po pierwsze, a po drugie wąchaczu kleju nie łącz mnie z tą zatoką bo jak widać to twoja domena i twoich kolesi i jakbyś jeszcze nie dostrzegał w swym odurzeniu, to nie jest mój temat ! Nie ćpaj tyle bo będziesz potem płakał że nie pamiętasz !
To prawda, ciebie trudno połaczyć z tą zatoką, za stary jesteś by cię artysci dymali. ciebie dymali w pudle recydywiści i najlepsze jest to, że niedługo znów tam wrócisz, a oni czekają :))))
Nie będą cie pozbawiał dumy , że byłeś bywalcem tego pedofilskiego przybytki i że dymali cie artyści ...ha ha ha ! :)

Reklama

Napisał(a): ~Szyc -

Lewactwo wyje , bo obnażono ich śdordowisko ! Może Siekielski nakręci film o zatoce pedofili ? Żałośni, bezczelni pedofile co obtali sobie tylko za cel walkę z Kościołem !

~Szyc Lewactwo wyje , bo obnażono ich śdordowisko ! Może Siekielski nakręci film o zatoce pedofili ? Żałośni, bezczelni pedofile co obtali sobie tylko za cel walkę z Kościołem !
Otóż to ! Piana się leje strumieniami ! :) Niech sobie zrobią jeszcze zdjęcie z Polańskim !

Napisał(a): ~abced -

gość Czuję obrzydzenie czytając posty tych co bronią żłobków w sutannach.
Film latkowskiego byl zrobiony na polecenie kleru jako przeciwwagi dokumentu Sekielskiego.
Sam jesteś ŻŁOBKIEM baranie hahaha

gość Czuję obrzydzenie czytając posty tych co bronią żłobków w sutannach.
Film latkowskiego byl zrobiony na polecenie kleru jako przeciwwagi dokumentu Sekielskiego.
Ty bronisz pedofili jak widać, więc skończ z tym Kościołem , twoja wiarygodność jest zerowa, a takie dyrdymały nikt normalny nie pisze, chyba że troll z Kremla, albo Berlina ! !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Borys Szyc tłumaczył się przed S. Latkowskim , że był pijany wtedy , że ćpał , i że mało pamięta!