59
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
59 ppt ?

Botki na obcasie na zimę (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Botki na obcasie na zimę

Napisał(a): Tris -

Bardzo ładne :))))) , choć odstrasza mnie tylko ten obcas :D , za wysoki jak na mój gust, ......nie boisz się, że gdzieś się poślizgniesz albo potkniesz o coś pod śniegiem....., w końcu jest zima....., no chyba, że będziesz w nich tylko po odśnieżonych, bezpiecznych od lodu drogach chodzić, bo ja szczerze bym się bała :D

Reklama

Napisał(a): gość -

ja kiedys na podobnych obcasach chodzilam ale pisze o wysokosci i grubosci ale innym charakterze raczej skorzanych,ale tylko do samochodu i z samochodu kawalek w zyciu te buty sie nie nadaja aby pokonywac piesza nawet spacer ok.km,wiec w zaleznosci do czego sa ci potrzebne,czy do chodzenia codziennego czy tylko chwilowego jak do codziennego to bym raczej nie ryzykowala moga byc na obcasie,ale nie az takim

Reklama

Napisał(a): gość -

Proszę, ciekawy przykład - merg.pl/product-pol-31788-LITY-Botki-na-platformie-i-slupku-Bezowe.html Wszystko zależy od tego, jaki macie budżet, jakiego jesteście wzrostu, ale generalnie lity po prostu wyglądają bosko i robią ogromną różnicę ;-)

Reklama

Napisał(a): Gość -

A co powiecie o sztybletach? Moim zdaniem jak znalazł na zimę! Oczywiście to kwestia gustu, ale ja zimą stawiam na ogrzewanie i wygodę. Jeśli wciąż wahacie się jakie buty zimowe wybrać, odsyłam do artykułu:http://abcpor(...)a-zime/ , podczas chłodniejszych pór roku dobrze jest pomyśleć o obuwiu ze skóry, chociaż zamsz sprawdza się równie dobrze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Botki na obcasie na zimę