66
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń468
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +-7
66 ppt ?

Botoks - co o tym sądzisz? (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Botoks - co o tym sądzisz?

Napisał(a): Gość -

ewela35
S2014

To bardzo dobry wynik Holendrów z przyjemnością słuchałem utworu i teraz mi w głowie siedzi , lubię takie klimaty :))
Ja też:)
Powiem Ci że byłam zajęta zupełnie innym tematem,ale w momencie jak Holendrzy zaczęli śpiewać zwróciłam uwagę na telewizor:P
Ale ten/ta choroba wie co to z Austrii....miało fajny wokal i całkiem nie złą piosneczkę.........zasłużył na nagrodę.
No teraz to mnie rozbawiłaś ten/ta ;) za przeproszeniem "pies wykastrowany zawsze będzie psem" to cyt weterynarza nie mój ;)
Nie wiem czemu ale patrząc na Holendrów jakbym widział Rendex a muzyka inna .. super muszę sobie ukraść piosenkę z google;)
INTERIA.PL

ewela35
S2014
Tris
Rozumiem :P , ja byłam za Białorusią (bez podtekstów politycznych :P ), no ale niestety.... :\
Psujemy komuś wątek :)
Pewnie że tak......niemniej jednak coś się w tym wątku dzieje.....dzięki spamerom:P:D:D
Spamerka jest karalna :)

ewela35
Ty zacznij proszę czytać to co ja do Ciebie piszę!!:)))))))
Przecież napisałam że ta dzisiejsza punktacja to nic innego jak polityka........to miałam na myśli pisząc o "czarnym na białym":))))))
No przecież musiałem się komuś wyżalić padło na Ciebie ;)

Jeśli o mnie chodzi to tak ta Cleo jak i Donatan to dla mnie beczka śmiechu.
Ale.......żeby nie było.......
Mieszkam w Niemczech,nie mam z nimi na co dzień do czynienia......ale oni do mnie nie przemawiają........niestety:P
uważaj bo ta beczka śmiechu spodobała się publiczności ;) no kogo mieliśmy wystawić ? Stachurskiego ? Budkę Suflera a może Dodę ? przecież to porażka na wstępie ;P

ewela35
Daj spokój...Doda na pewno lepiej by zaryczała i fajniejsze doopsko by pokazała aniżeli ta cała Cleo.
Bosze......ta kobieta działa na mnie jak przysłowiowa płachta na byka.......na prawdę:))
I te recenzje w Niemieckich mediach,-Polen-Bitch.....fuuuuj:P
Doda ma fajne dupsko ? jak da mnie Doda jest przeciętne widziałem ją na żywo w restauracji wygląda o wiele gorzej niż na zdjęciach retuszowanych ;) mi się nie podoba Doda !:)

ewela35
Ponieważ taka jest ludzka naturka:))))
Masz pojęcie ile wątków by padło gdyby nie "wesoły" spam???
Ja tu kiedyś pisałem że nie jesteśmy zaprogramowani do pisania w jednym temacie , po drugie poniekąd znamy swoje nicki i wycieczki osobiste to jest normalność inaczej musielibyśmy udawać ze się nie znamy i pisać oficjalnie .
Moim zdaniem powinno wykreślić się z regulaminu " trzymanie się tematu" dlatego że to walka z wiatrakami i dokładanie pracy Moderatorom ... i tak tu nikt nie piszę na temat .. no może 1-2 strony .

Napisał(a): marzenie1980 -

Drodzy Państwo,
jesteście zwolennikami botoksu?
Uważacie, że to potwornie sztuczne, czy może jednak taki eliksir młodości każdy chciałby sobie zaaplikować? :)
Jak się do tego odnosicie?
Każdy robi jak uważa.
Moim zdaniem na oszukiwaniu natury i tak w końcu źle wyjdzie oszukujący.

P.S. Totalną porażką są dla mnie celebrytki w wieku lat 30+ które już się ładują botoksem. A najgorsze, że znajdą się dziewczyny je naśladujące. I w ten sposób świat zapełni się sztucznymi lalami, które poza wyglądem (stworzonym na życzenie) nic nie będą miały do zaoferowania.

Osobiście do botoksu nic nie mam. Sama nie stosuję a czy zastosuję ? hmmm tego nie wiem... nigdy nie wiadomo jakie człowiek będzie mieć pomysły :)
Niestety stosowanie botoksu w "młodszym" wieku nie robi takiej szkody jak stosowanie go już u osób starszych. Wtedy jest efekt krótkotrwały i zazwyczaj po jakimś czasie zostawia gorsze efekty niż przed zastosowaniem... Jeśli ktoś chce stosować i lepiej się z tym czuje... to dlaczego mu tego zabraniać.

Napisał(a): gość -

Witam, jestem 2 miesiące po botoksie i jestem mega szczęśliwa! Tak dobrze nie wyglądałam od wielu lat! Był to zabieg podstawowy na zmarszczki mimiczne i nawet aż tak się nie wykosztowałam (zabieg robiony w klinice www.vital-medica.pl w Stargardzie szczecińskim) jestem wielką zwolenniczką poprawiania wyglądu w granicach rozsądku oczywiście! Pozdrawiam odmłodzonych!:))

Napisał(a): gość -

Hej, ja również jestem zwolenniczką botoksu, wiem, że jest dużo różnych metod poprawiających nasz wygląd, ale ja jak dotąd miałam robiony tylko botoks:)jestem ze Świnoujścia i przyznam, że pojechałam do najbliższej renomowanej kliniki dr Zawodnego w Szczecinie. Nie żałuję, mimo swoich 60 lat wygladam i czuję się młodziutko

Napisał(a): gisel6 -

Uważam, że każda kobieta, która ma potrzebę wygładzenia zmarszczek mimicznych na czole może sobie taki zabieg zafundować. Co jak co trzeba go powtarzać. Innym rozwiązaniem jest kwas hialuronowy, który nie poraża mięśni, ale wypełnia zmarszczki.
Bardzo ważne jest, by iść do gabinetu, gdzie zabieg wykonuje lekarz! Kosmetyczki wszelakiego rodzaju nie mają do tego uprawnień.
Niekiedy efekt może być rozczarowujący - efekt maski, brak mimiki - to wygląda zabawnie.
Toksyna botulinowa ma wiele innych zastosowań w medycynie. Jednym z nowszych jest leczenie nadreaktywności pęcherza moczowego. Stosuje się ją także w przypadku nadpotliwości pach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Botoks - co o tym sądzisz?