131
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi117
  • Ocen na +1
131 ppt ?

Botox czy kwas hialuronowy (118)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Botox czy kwas hialuronowy

Napisał(a): gość -

Dziewczynki nie róbcie botoksu ,szkoda pieniędzy.Odnosnie pielegnacji skóry trzeba wzmocnic organizm tzn dostarczyć mu składników które z wiekiem nie produkuje.Odkąd skończylam 35 lat codziennie łykam tabletki kolagenowe w chwili obecnej naturalny kolagen z ryb morskich (nawet pachnie rybą) pure collagen z noble medica.Od kilku lat nie mam problemów z cerą ,nie mam zmarszczek (mimo że skończyłam 43 lata) a stan skóry oceniam na około 30 lat.Dobry krem nie pomoże żadne botoks jeśli zapomnimy o tym co najważniejsze -dobrej diecie i witaminach adekwatnych do wieku i stanu zdrowia.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Ja uważam że dieta jest podstawą, od niej zależy jak długo będziemy dobrze wyglądać, ale skusiłam się na zabieg powiększania ust preparatem natural lips firmy Amalian i powiem szczerze że naprawdę warto, efekt jest delikatny i nie wystąpiły żadne powikłania, już jestem umówiona na kolejny zabieg.

Reklama

Botoks jest na górę buzi, kwas hialuronowy na dół. Botoks świetnie sprawdza się na zmarszczki oczu, czoła, kwas hialuronowy - bruzda nosowo-wargowe, zmarszczki palacza (te nad górną wargą). Ale jak chcesz coś zaczynać zrób sobie najpierw zabieg z osoczem bogatopłytkowym. On jest naturalny, całkowicie bezpieczny, pomoże ci zrewitalizować skórę od środka bo pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu. Tylko koniecznie u lekarza (ja chodzę do dr. Bohdana Potockiego, on specjalizuje się właśnie w tym osoczu).

Reklama

Mnie lekarka na konsultacji (robiłam w La perli na Łowickiej) przekonała do mniej inwazyjnych zabiegów. Poszłam, żeby zrobić sobie botox, ale wyszłam zapisana na Termage. Co prawda nie wiem jaki efekt dałby na mojej twarzy botox, ale termage okazał się rewelacją, efekt ujędrnienia i takiego widocznego odmłodzenia skóry przerósł moje oczekwiania. No i obyło się bez igieł i wstrzykiwania sztuczności pod skórę.

nie zgadzam się z opinią którą ktoś tu napisał że kwas hialuronowy jest na dół twarzy ! ja robiłam sobie nim zmarszczki na czole akurat w euro-klinice i jestem do tej pory jak najbardziej zadowolona. pamiętajcie że po zabiegu z kwasem 2-3 dni utrzymuje się obrzęk więc nie róbcie tego na dzień przed jakimś ważnym wydarzeniem ;)

Reklama

Napisał(a): amalane -

Kwas hialuronowy jest na inna okolice a botoks na inną .Powinniście o tym pamiętać zanim zdecydujecie się na taki zabieg.Sama jestem zdania,że warto jest sie nad tym zastanowić bo może dać bardzo dobre efekty i jednocześnie jest to bezpieczniejsze niż operacje.

Mogę polecić to centrum medyczne w Gdańsku: http://clinic(...)ronowy/ - aktualnie przeprowadzają tam takie zabiegi. Posiadaja bardzo duże doświadczenie oraz powinniście być zadowoleni z opieki .Sama wybrałam się tam na zabieg i jestem . Profesjonalni lekarze a twarz prezentuje sie bardzo dobrze.

Jak dla mnie bardziej kwas hialuronowy. Miałam nim usuwane zmarszczki na czole i opadające kąciki ust i z obu zabiegów jestem zadowolona. Tak naprawdę każdy może sobie woleć co chce a to przecież lekarz dobiera jak najlepszą metodę. Mi tak a nie inaczej doradzili w gabinecie Bochińska www.bochinska.pl więc po prostu im zaufałam. Ogólnie teraz o wiele lepiej czuje się jako kobieta.

Napisał(a): Gość -

To lekarz powinien zadecydować o zastosowaniu konkretnej metody, na podstawie konsultacji z pacjentem oraz oceny kondycji jego skóry. Wskazania do wykonania botoxu czy kwasu trochę się różnią i to lekarz powinien zadecydować, która z tych metod będzie dla pacjenta najlepsza. Podzielić się mogę swoim doświadczeniem z wizyty w Mojej Estetyce w Rzeszowie, gdzie zrobiłam botox na czoło. Samo ukłucie porównywane jest z ukąszeniem komara. Przed wykonaniem zabiegu dokładnie sprawdziłam czy lekarz posiada odpowiednie kwalifikacje i gorąco polecam panią Katarzynę Parkot. Pomogła mi odzyskać zdrowy wygląd skóry.

Botox dobrze zrobiony jest Ok, ale ja jednak się trochę boję botoxu - tego efektu nieruchomej twarzy. To oczywiście moje prywatne odczucie. Z kolei do zabiegów z kwasem hialuronowym mam zaufanie - robiłam sobie u Dr Krajewskiego korektę fałdów nosowo-wargowych, bo te bruzdy jakoś bardzo mnie postarzały. Ponieważ kwas hialuronowy jest naturalną substancją, to jakoś mniej się boję takich zabiegów. Nie miałam powikłań, wszystko było ok.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • strzalkowski botox
Do góry strony: Botox czy kwas hialuronowy