34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń889
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +37
34 ppt ?

Brak empatii. Skad tyle złości ??? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brak empatii. Skad tyle złości ???

Napisał(a): bagira78 -

Czytam i czytam i aż, zal serce ściska ile w ludziach gniewu i żółci.
Nikogo życie nie rozpieszcza, wiec czy nie warto czasem się pochylić nad bólem innych , lub pomyśleć jak niebie jest piękne , zamiast pluć jadem ???
Straciłam wielu bliskich mi osób w krótkim czasie, mieszkam daleko od bliskich ale nadal mam w sobie empatie i żal dla tych, co cierpią.
Nie rozumiem, jak inni osadzają , nie znając nie wiedząc.
Nie rozumiem, kiedy w temacie czyjejś śmierci są obelgi. Nie rozumiem, gdzie podziała się w ludziach empatia ?!
Ps. Liczę się z wieloma negatywnymi komentarzami, bo przecież o tym mowa..
INTERIA.PL

Reklama

Re: Brak empatii. Skad tyle złości ???

Napisał(a): Gość -

Tutaj to skutek zadeklarowanego subiektywizmu administracji. Jednej stronie można opluwać w postach i tematach do woli i obrzydzenia. Druga, choćby zareagowała krytycznie jest natychmiast sekowana usunięciem treści. To tę pierwszą demoralizuje. Napisać epitet można bez wysilania szarych komórek.

Reklama

nicknienaniby
ASZJA Niestety takie jest zycie. Albo Ty wyśmiejesz, albo Ciebie wysmieja :))
I to dobre życie ? A dlaczego na ma wyśmiewać ? Czy ja jestem ułomny dlatego, że nie korci mnie by wyśmiewać ?
Nie chodzi o wyśmiewanie czyjejś ulomnosci.Sa ludzie, którzy nienawidzą kogos, a sa tez i tacy co kochają wszystkich.Trudno tych czy tych nazwac ułomnymi. Tylko dlatego, ze albo kochają, albo nienawidzą;))

Reklama

Antonnia Ci , którzy drwią z czyjejś śmierci to ludzie ??
Mam wątpliwości .
Nie chodzi o to, ze ktos sobie drwi z czyjejś śmierci. Ale jeśli się nie jest pewnym, czy ta osoba naprawdę nie zyje, to co można powiedzieć?? (nawiazuje do tematu "internet może zabic!")

ASZJA
Antonnia Ci , którzy drwią z czyjejś śmierci to ludzie ??
Mam wątpliwości .
Nie chodzi o to, ze ktos sobie drwi z czyjejś śmierci. Ale jeśli się nie jest pewnym, czy ta osoba naprawdę nie zyje, to co można powiedzieć?? (nawiazuje do tematu "internet może zabic!")
A skąd mogłam wiedzieć do czego nawiązujesz ? Trochę nieprecyzyjnie ujęłaś temat .
Sama nie wiesz czy ten internauta żyje czy nie . Po co rozdmuchałaś temat ?

ASZJA
nicknienaniby
I to dobre życie ? A dlaczego na ma wyśmiewać ? Czy ja jestem ułomny dlatego, że nie korci mnie by wyśmiewać ?
Nie chodzi o wyśmiewanie czyjejś ulomnosci.Sa ludzie, którzy nienawidzą kogos, a sa tez i tacy co kochają wszystkich.Trudno tych czy tych nazwac ułomnymi. Tylko dlatego, ze albo kochają, albo nienawidzą;))
Ciężko Ciebie zrozumieć .

Blandare51 Empatia jest miernikiem poziomu cywilizacyjnego społeczeństw. Jej brak daje jednoznaczną odpowiedź.
To duże uproszczenie. Dlaczego mam się stawiać na miejscu islamistów, którzy uważają chrześcijan za wrogów? Taka ma być ta empatia? To może wszyscy przejdźmy na islam i nie będzie problemu z empatią. W Arabii Saudyjskiej zetną Ci głowę jak wyjdziesz z krzyżykiem na szyi na ulicę. I to ma być empatia. Świat o tym wie i ma to gdzieś. Ale jak zalewa nas fala islamistycznych nierobów to mammy być empatyczni? Precz z islamem z Europy! Islamiści ręce przecz od Polski! Islam to zło!

Antonnia
ASZJA
nicknienaniby
Nicknienaniby zadal pytanie "czy ja jestem ułomny ze nie korci mnie by wysmiewac", wiec odpowiedziałam, ze to żadna ulomnosc, być tym co wyśmiewa lub jest wyśmiewany.

ASZJA
Antonnia
ASZJA
nicknienaniby
Nicknienaniby zadal pytanie "czy ja jestem ułomny ze nie korci mnie by wysmiewac", wiec odpowiedziałam, ze to żadna ulomnosc, być tym co wyśmiewa lub jest wyśmiewany.
Temat nie dla mnie :))) Wybacz , spadam stąd :))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak empatii. Skad tyle złości ???