147
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi131
  • Ocen na +0
147 ppt ?

Brak inicjatywy ze strony męża do seksu (132)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brak inicjatywy ze strony męża do seksu

Napisał(a): ~stiva -

Witam,
Mam problem jak wiekszosc z nas zadajaca tu pytania. Nie przypuszczalam, ze kiedykolwiek przyjdzie mi prosic o rade w takiej kwestii. Ja mam 27 lat a maz 30 znamy sie od 9 i praktycznie od samego poczatku iskrzylo nawet nie wiem kiedy nasz zwiazek *przemienil* sie w bycie para :) mamy dwojke dzieci, corka miecale 8 lat synek 19msc. Wszystko bylo by ok gdyby nie to, ze maz nie inicjuje w ogole seksu, tak jak by nie chcial czy nie mial ochoty. Mam wrazenie, ze on w ogole o tym nie mysli. Na poczatku znajomosci chcial codziennie a nawet pewnie gdyby mogl to i pare razy na dzien. Wszystko zmienilo sie gdy zamieszkalismy ze soba, ciaza, pierwsze dziecko. Caly czas mialam nadzieje, ze moze zmieni sie to gdy wyprowadzimy sie na swoje, ze moze krepuje sie wiedzac, ze w domu tez jest moja mama i moze cos posluchac. Sam zreszta mowil, ze to jest powodem. Okwyprowadzilismy sie jak corka miala 4 latka, potem wymowki a bo zmeczony a bo dziecko nie spi. Oczywiscie kiedy dziecko spalo to tez nie proponowal. Proby rozmow dlaczego tak sie dzieje koncza sie na odp *nie wiem* *nie* itp. W ogole jak zaczynam pytac dlaczego nie ma ochoty to przestaje mowic, tak jak by w jakas hipnoze wpadal czy cos. Wiem dziwnie to brzmi, ale tak to wyglada. Jak by nie docieralo o co pytam. Moge pytac z 10 razy dlaczego tak, zeby odpowiedzial mi *nie wiem*. Wszystko jest idealne tylko ta bliskosc, czas samo przytulenie by wystarczylo, ale na to tez zbytnio liczyc nie moge. Nie wspominajac o calowaniu, na co moge liczyc to tylko *cmok* tak normalnie calowalismy sie ok 3/4 l temu przed staraniami o drugie malenstwo. Ogolnie mielismy problemy, zeby zajsc w druga ciaze dlatego tez maz badal hormony. Testosteron ma w normie, wiec tutaj tez nie problem. A i kwestia porodow to tez traumy nie ma bo mialam dwie cesarki. Kocham go bardzo i chcialabym, zeby bylo tak jak kiedys. Proszę sie chociaz o jeden raz w tygodniu, chociaz w sobote, ale chwile pamieta i obiecuje a i tak jak grochem o sciane. Kochanki nie ma, wierze mu, nie mialby kiedy, prace ma praktycznie pod domem tzn ok 3min drogi pieszo. Obawialam sie, ze moze jest gejem ale zastrzega, ze nie. W tej chwili seks jest u nas jeden razw miesiacu i to wtedy kiedy ja sie prosze. Ogolnie wtedy jest super tylko zdaza sie, ze jest mi smutno bo wiem, ze kolejny raz bedzie dopiero za miesiac. Juz nawet wybaczam mu to, ze czasem zasnie w trakcie tzn wtedy kiedy musze sama sie soba zajac zeby moc dojsc. Tak tak nigdy nie doprowadził mnie sam do orgazmu, ale to nie problem dla mnie. Byle by chcial choc ten raz w tyg tak jak wyzej pisalam. Jest moim pierwszym facetem i ja jego pierwsza. Moze tu jest problem, ze nie ma porownania? Twierdzi, ze nie. To w czym moze tkwic problem prosze o rady, moze seksuolog?
INTERIA.PL

Re: Brak inicjatywy ze strony męża do seksu

Napisał(a): ~Cancel -

A czy on zechce iść do seksuologa? Dla mężćzyzn jest to bardzo czesto trudne tak wiec nie wiem czy zdecyduje się iść. Czy rozmawiałaś z nim szczerze o tym co go dręczy? Bo przyczyn takiego stanu rzeczy może być sporo
stres
nieodpowiednia dieta i mala aktywność fizyczna
zmęczenie
problemy z hormonami ( dobrze jakby sobie zrobił testosteron)
problemy z potencją ( może wstyd mu się do tego przyznać). Czy zastanawialiście się nad jakimś ziołowym środkiem na wiekszą potencję?

Reklama

Powiem tak, jesli pytam o seksuologa czy dlaczego tak jest to na kazde pytanie dostaje odpowiedz *nie wiem* badz jesli ja cos sugeruje to slysze *nie* co do hormonow to pisalam wyzej, ze badal testosteron przy okazji staran o dziecko bo mielismy problemy, ale wyniki wszystkie ma dobre. Co do szczerej rozmowy, to sa raczej proby rozmowy bo on nie potrafi rozmawiac, patrzy wtedy na mnie jak na kosmitke. Ogolnie to nawe rzadko sypiamy razem, on zasypia na kanapie a ja w sypialni. Czesto zdarza sie, ze zasypia tak przed tv bez kapania i wtedy dopiero jak mu budzik dzwoni o 7 idzie pod prysznic i wychodzi do pracy. Mysle, ze przydaloby sie dawac mu jakies suplementy tylko co najlepiej? Moze men mag? Aha i jeszcze dodam, ze jak nie idzie porozmawiac po dobroci to zdazylo mi sie w nerwach powiedziec mu, ze jak tak dalej bedzie to go zdradze, ale tez tylko spojrzy na mnie i nic nie odpowie, pytam wtedy czy tak mam zrobic to on tylko, ze *nie* raz wyszlam nawet na spacer ze znajomym chcac sprawdzic jego reakcje to on grzecznie zostal z corka i zadnych pretensji, wrocilam i jak gdyby nigdy nic.

Napisał(a): ~cancel -

Po prostu cała sytuacja jest widocznie dla niego trudna tak wiec reaguje jak reaguje. Mężczyźni są przeczuleni na punkcie swojej erekcji. Wbrew pozorom nie jest to taki rzadki problem bo jeśli wczytamy się w statystyki to większość populacji męskiej ma w trakcie swojego życia przejściowy okres, w którym mogą pojawić się takie problemy.
Jesli chodzi o ziołowe środki to mogę zasugerować kilka, które mają dobre opinie:
cum on
potency therapy ( środek występuje również w żelu oraz w kremie)
te dwa środki bierze się codziennie.

Ewentualnie coś viagro podobnego ( jedną tabletkę przyjmuje się przed stosunkiem;
power man
penis complete
cum on

Najlepiej jakby przetestował co najskuteczniej na niego działa. Jesli chodzi o ziołowe środki to mogą mieć różne działanie na rózne osoby.

Reklama

Raczej chodzilo mi o jakies witaminy niz srodki na erekcje, tutaj nie ma zadnego problemu. Ta caly sytuacja wyglada tak jak by on sie poprostu wstydzil sam cos zaczac dlatego tak bardzo rzadko to sie zdarza. On nie zacznie ja tak samo bo mam wrazenie, ze sie prosze. Za duzo razy mowilam, planowalam a i tak nic z tego nie bylo bo zmeczony bo to bo tamto. Jak mozna sie wstydzic wlasnej zony z ktora ma sie dwoje dzieci. Jak pytam czy w ogole o tym nie mysli w ciagu dnia to mowi, ze mysli ale nie mowi bo po co ma mowic jak i tak nie bedziemy tego robic. Tylko skad ja mam wiedziec czy chce jak wlasnie nie mowi a ja jak wyzej pisalam nie chce juz sie prosic. Takie bledne kolo, moze charakter jego. Moze wychowanie, nie wiem... Brakuje mi tego spontanu i takiej dzikosci jak kiedys... On chyba tego nie rozumie no ale co zrobic.

Reklama

Napisał(a): ~cancel -

Jak witaminy, to najlepiej w postaci zdrowej, urozmaiconej diety.
Co z tego, że zacznie brać witaminy w postaci tabletek, skoro ich przyswajalność jest na bardzo kiepskim poziomie.
A jeżeli chodzi o te środki które podałem, to ze składu wynika, że mają one składniki odżywcze które również wpływają pozytywnie na szeroko pojęte libido.

Napisał(a): gość -

Niech nowy zarzad Polsatu zwolni Admina od komentarzy i Admminke z forum i oglosi w dziale Do Admina, bo inaczej nie zarobi na Interii.

Ponizej porady co zrobic aby pozbawic zyskow komercyjne grupy medialne.
Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czystymi witrynami!

Na mobilnych przegladarkach Firefox (otwarto zrodlowa fundacji Mozilla), Kiwi (Estonski klon wlasnosciowego Chrome firmy Google), lub Yandex Browser (licencja jeszcze norweskiej Opery na kompresje danych dla rosyjskiej firmy, odpowiednik Google w obcej przestrzeni spoleczo gospodarczej i prawnej, co jest dla nas korzystne), opartych o silnik Blink Chromium, mozna instalowac darmowe rozszerzenia, napisane pierwotnie dla desktopowego Chrome z chrome google com/webstore/ i mozilla org/pl/android
Na komputerach stacjonarnych, laptopach, przegladarki na Chromium od zawsze moga instalowac rozszerzenia.

Najlepszym, z przyjaznym interfejsem, darmowym, pewnym rozszerzeniem do blokowani reklam, trackerow, antyblockerow, koparek crypto walut, przekretow SMS, Malware, komunikatow cookies, RODO i wiele wiecej (wykrywa i ostrzega przed wejsciem na witryny z Phishingiem), ale tylko w przegladarkach, jest Bloker reklam AdGuard 3.x.x - po instalacji wlacz w opcjach wszystkie (nie tylko bazowe) polskie i angielskie listy regul i zaznacz wszystkie opcje w trybie ukryty (Stealth Mode).

Na stronie domowej adguard com/pl/welcome html jest tez platna, dozywotnia wersja (2, lub 3 stopniowe filtrowanie globalne, zaleznie czy uzytkujemy apk. bankowe) osobnej aplikacji AdGuard(nie ma w sklepie Google), ktora za pomoca lokal VPN i hostu DNS usuwa reklamy i inne zbedne elementy (wykrywa i trwale blokuje wejscie na witryny z Phishingiem, i kontrola rodzicielska) z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, itp., na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych lacznie z iOS, ale bez Linuxa.

Trzecia wersja Adguard, to tzw., AdGuard Bloker Zawartosci, ktory dziala tylko z mobilna przegladarka Yandex i Samsung Internet Browser i na iOS iPhone z Safari i Firefox. Jest w formie darmowej aplikacji dostepnej w sklepie Google i apps apple com, ale to mocno okrojona wersja pelnego rozszerzenia, z tym ze dobra na slabe, lub bardzo stare smartfony i tablety. Po instalacji trzeba ja uaktywnic w opcjach przegladarki. Raz uruchamiasz, aktywujesz listy filtrow, bo nie wszystkie potrzebne sa domyslnie wlaczone i zapominasz. Bedzie dzialac zawsze.

Nie polegac na wbudowanych blockerach w przegladarki, bo albo sa sprzedane i puszczaja reklamy i elementy sledzace sponsorow, albo maja niewielka ilosc list, wiec nie moga sie rownac z zewnetrznymi renomowanymi blockerami jak Adguard, uBlock Origin i Nano.

Aby wejsc, zobaczyc dodatki i moc zainstalowac dowolne rozszerzenia trzeba na webstore wchodzic z ktorejs z wymienionych mobilnych przegladarek w trybie komputerowym, lub w prawym dolnym rogu kliknij przycisk pelny ekran, wiec najpierw na smartfonie, lub tablecie zainstaluj ze sklepu (Google Play) ktoras z zalecanych przegladarek. Polecam szczegolnie Yandex Browser (obecnie wersja stable pod rosyjska nazwa), mnostwo opcji ustawien i mozliwosci, w tym szyfrowanie do publicznych hotspotow i modul anty Malware. Oprocz dodatkow dla Chrome, wszystkie wersje Yandex umozliwiaja instalacje takze rozszerzen napisanych dla desktopowej Opery z addons opera com/pl/
To obecnie najbardziej zaawansowana mobilna przegladarka (ma tez wersje desktop, wiec mozliwosc synchronizacji miedzy wersjami, ale dla laika jest trudna w konfiguracji), jednak z tlumaczem lepszym od tego z Google.

Nie wiesz co to rozszerzenia? To male programy rozszerzajace mozliwosci standardowych przegladarek internetowych. Chcesz pozbyc sie reklam i innych zbednych widocznych i niewidocznych elementow sledzacych witryn internetowych, to instalujesz w przegladarce rozszerzenie pisane przez ludzi niekomercyjnych. Aktywujesz filtrujace listy regul i masz czysty i bezpieczny internet. D erick

Napisał(a): gość -

Chcesz sie dowiedziec w jaki sposob moderuje i funkcjonuje Interia, to zapraszam do mnie po opracowania na adres chomikuj pl/mooj nick 64/Interia
Internetem rzadza chciwe korporacje, ale latwo mozna pozbawic zyskow clickbait witryny, zerujace na ludzkiej naiwnosci.

Chcesz sie pozbyc nieusuwalnych, preinstalowanych aplikacji, tzw., bloatweru z Androida? Na xda jest skrypt do tego przeznaczony, bez rootowania.
xda-developers com/android/software-hacking/script-universal-android-debloater-t4069209

Potrzebujesz darmowego porecznegoVPNa (virtualne sieci prywatne, taki jak wbudowany w Opere ale lepszy) w formie rozszerzenia? Nie ma problemu, na webstore znajdziesz takze AdguardVPN i podobne.
Inne przydatne rozszerzenia to; Disable HTML 5 Autoplay, Edit This Cookies(jesli przegladarka nie ma selektywnej blokady, czyszczenia ciastek jak Yandex),Easy Image Control, User-Agent&Menager, Skip Redirect.

Dla lubiacych kontrolowac z czym na poszczegolnej witrynie moze, lub nie laczyc sie browser, jest znakomity uMatrix (widzimy elementy 1st, 2nd i 3rd party, czyli moduly danej witryny (kolory) firm pierwszych (niezbedne), drugich (wymagane do uslug) i trzecich - addony i szpiegujacych zachowania, (niepozadane szkodniki dla big data). Odchudzone z balastu witryny smigaja ekspresowo. Troche nauki co potrzebne a co zbedne i panujemy nad wymiana ruchu.

Jesli jestes intensywnym konsumentem tresci w natywnej aplikacji YouTube, to koniecznie zainstaluj zamiennik, modyfikacje Vanced, ktora nie serwuje reklam, ma funkcjonalnosc odtwarzania w tle i pare innych usprawnien znanych z komputerow (niektore zalezne od wersji Andrioda). Na Android TV, czy Smart TV Android tez sie da. Najpierw przeczytaj (przetlumacz sobie) ten adres www xda-developers com/youtube-vanced-apk, nastepnie najlepiej wejsc tutaj vanced app i zgodnie z instrukcja zainstalowac MicroG (potrzebne w przypadku checi logowania sie w uslugach Google i uruchamiania uslug na nowych Huawei, ale niekonieczne do dzialania YT V). Restart Androida - sciagnac plik Youtube Vanced (legacy dla Androida 4.4+, 5x; def., dla nowszych - dark dla ekranow LCD, black dla Amoled) i instalatorem SAI wybrac jego instalacje. Po wszystkim szukasz ikony z V, odpalasz i jestes wolny od zmory Google i zachwycony jak to smiga. Nie bac sie instalacji, bo jest prosta i niczego nie popsujesz.

Jezeli w danej chwili chcesz eliminowac reklamy i szkodniki z wszystkich aplikacji, to najbardziej wygodna bedzie darmowa apka Blokada (wlaczasz na czas sesji czekajac na ikone klucza na pasku stanu, wtedy jest aktywna). To cos pomiedzy czesto problematycznym, golym plikiem Host (za malo, lub wycina zbyt duzo, wiele wersji) a zmiana tylko DNS w systemie. apk. Blokada darmowo oferuje wiele list pliku host do wyboru, dostawcow DNS, mnostwo funkcji ustawien i monitoringu, wykluczenia witryn a poza tym opcje platnego VPN. Pobieramy i instalujemy (od Androida 5) tylko z tego zrodla f-droid org/pl/packages.blokada.alarm (chcesz wiedziec wiecej dlaczego? To dobrym, obszernym zrodlem info (ostatnie kilka zakladek) jest temat na miuipolska pl/forum)

Jezeli konsumujesz tresci za pomoca dedykowanych aplikacji np., Interii, to zostaje zastosowac albo platny, ale bezproblemowy Adguard dla Androida i iOS, lub gorsze konfiguracyjnie, ale darmowe rozwiazanie Blokada alarm.

Stosujac moje porady zadne niebezpieczne szkodniki z witryn internetowych nie maja prawa przedostac sie do systemu. Nie instalowac nawet z oficjalnych sklepow egzotycznych aplikacji o ktorych nic nie wiemy, za wyjatkiem tych ktore rekomenduje. Takie trefne apki sa odpowiedzialne za wyswietlanie pelnoekranowych reklam po wybudzeniu smartfona. Odinstalowac podejrzane i nie ufac Google i jego Play Protect, bo to atrapa a nie zabezpieczenie.

Spec od telekomunikacji, komputerow, ekspert digitalu, imperator internetu
D erick
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak inicjatywy ze strony męża do seksu