Odpowiadasz na:
Brak inicjatywy ze strony męża do seksu

~stiva
Temat dodał(a):
~stiva -
Witam, Mam problem jak wiekszosc z nas zadajaca tu pytania. Nie przypuszczalam, ze kiedykolwiek przyjdzie mi prosic o rade w takiej kwestii. Ja mam 27 lat a maz 30 znamy sie od 9 i praktycznie od samego poczatku iskrzylo nawet nie wiem kiedy nasz zwiazek *przemienil* sie w bycie para :) mamy dwojke dzieci, corka miecale 8 lat synek 19msc. Wszystko bylo by ok gdyby nie to, ze maz nie inicjuje w ogole seksu, tak jak by nie chcial czy nie mial ochoty. Mam wrazenie, ze on w ogole o tym nie mysli. Na poczatku znajomosci chcial codziennie a nawet pewnie gdyby mogl to i pare razy na dzien. Wszystko zmienilo sie gdy zamieszkalismy ze soba, ciaza, pierwsze dziecko. Caly czas mialam nadzieje, ze moze zmieni sie to gdy wyprowadzimy sie na swoje, ze moze krepuje sie wiedzac, ze w domu tez jest moja mama i moze cos posluchac. Sam zreszta mowil, ze to jest powodem. Okwyprowadzilismy sie jak corka miala 4 latka, potem wymowki a bo zmeczony a bo dziecko nie spi. Oczywiscie kiedy dziecko spalo to tez nie proponowal. Proby rozmow dlaczego tak sie dzieje koncza sie na odp *nie wiem* *nie* itp. W ogole jak zaczynam pytac dlaczego nie ma ochoty to przestaje mowic, tak jak by w jakas hipnoze wpadal czy cos. Wiem dziwnie to brzmi, ale tak to wyglada. Jak by nie docieralo o co pytam. Moge pytac z 10 razy dlaczego tak, zeby odpowiedzial mi *nie wiem*. Wszystko jest idealne tylko ta bliskosc, czas samo przytulenie by wystarczylo, ale na to tez zbytnio liczyc nie moge. Nie wspominajac o calowaniu, na co moge liczyc to tylko *cmok* tak normalnie calowalismy sie ok 3/4 l temu przed staraniami o drugie malenstwo. Ogolnie mielismy problemy, zeby zajsc w druga ciaze dlatego tez maz badal hormony. Testosteron ma w normie, wiec tutaj tez nie problem. A i kwestia porodow to tez traumy nie ma bo mialam dwie cesarki. Kocham go bardzo i chcialabym, zeby bylo tak jak kiedys. Proszę sie chociaz o jeden raz w tygodniu, chociaz w sobote, ale chwile pamieta i obiecuje a i tak jak grochem o sciane. Kochanki nie ma, wierze mu, nie mialby kiedy, prace ma praktycznie pod domem tzn ok 3min drogi pieszo. Obawialam sie, ze moze jest gejem ale zastrzega, ze nie. W tej chwili seks jest u nas jeden razw miesiacu i to wtedy kiedy ja sie prosze. Ogolnie wtedy jest super tylko zdaza sie, ze jest mi smutno bo wiem, ze kolejny raz bedzie dopiero za miesiac. Juz nawet wybaczam mu to, ze czasem zasnie w trakcie tzn wtedy kiedy musze sama sie soba zajac zeby moc dojsc. Tak tak nigdy nie doprowadził mnie sam do orgazmu, ale to nie problem dla mnie. Byle by chcial choc ten raz w tyg tak jak wyzej pisalam. Jest moim pierwszym facetem i ja jego pierwsza. Moze tu jest problem, ze nie ma porownania? Twierdzi, ze nie. To w czym moze tkwic problem prosze o rady, moze seksuolog?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Brak inicjatywy ze strony męża do seksu

Napisał(a): gość -

Masz ochotę na seksowną, dynamiczną kobietę- dobrze trafiłeś! Wiem jak zająć się mężczyzną, spełnię jego pragnienia.
Oferuję seks oralny, analny oraz seks klasyczny w dowolnej pozycji i 100% dyskretnie. Jeśli jesteś napalony i chcesz mnie bardzo blisko poznać. Zapraszam na www.etodate.sex.pl Nick: Napalona69 . Stronka jest darmowa więc może spokojnie korzystać. Tam znajdziesz moje erotyczne zdjęcia i opis

Napisał(a): ~Obdarzony -

~brydzia Kobiety równie dobrze mogą same przejmować inicjatywę, ja sama tak bardzo często robię :) Jak zaczęłam przyjmować tabletki vines to moje libido znacznie poszło do góry, a ja chętnie lubię to wykorzystywać. A mój facet lubi jak ja dążę do igraszek, a późnej to już dzieje się po prostu dużo :)
Nie chciałabyś spróbować na dwa gwizdki? (21cm) do sprawdzenia.

Reklama

Napisał(a): ~brydzia -

Kobiety równie dobrze mogą same przejmować inicjatywę, ja sama tak bardzo często robię :) Jak zaczęłam przyjmować tabletki vines to moje libido znacznie poszło do góry, a ja chętnie lubię to wykorzystywać. A mój facet lubi jak ja dążę do igraszek, a późnej to już dzieje się po prostu dużo :)

Napisał(a): ~gość -

gość Zapraszamy na sex Randki online. Darmowa i szybka rejestracja bez zbędnych informacji. Krótka ankieta która dopasowuje do ciebie osoby z podobnymi zainteresowaniami i lokalizacją. Jesteś gotowy na mocne wrażenia? Zapraszamy www.etodate.sex.pl
Najlepsza strona w Polsce
Ty też jesteś do bzykania? Czy bordel mama, czy tata?

Reklama