10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń725
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +-3
10 ppt ?

Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?

Napisał(a): Gość -

Dosyć trudny dla mnie temat.
Moja dziewczyna od jakiegoś czasu ma jakiś problem z seksem. Coś ją boli, była u ginekologa, ale nie chce mi nic powiedzieć. Mówi, że kiedy ma już "dojść" nagle zaczynają łapać ją skurcze w nogach - miała w dzieciństwie porażenie mózgowe (czasami to widać, kiedy się zmęczy, ale cudem uniknęła komplikacji), to prawdopodobnie jest powód... nie potrafię jej sprawić przyjemności, bo kiedy zaczyna ją odczuwać, to zwyczajnie zaczyna krzyczeć. Z bólu.

W związku z czym od długiego czasu nie mieliśmy seksu. I tu zaczyna się mój wstydliwy problem. Starałem się nie masturbować, ale pewnego razu moja Asia powiedziała mi, że to może źle wpłynąć na moje zdrowie - i że mam się przy niej masturbować. Przyznam, podnieciło mnie to. Bardzo.

Spytałem się jej, czy naprawdę tego chce i czy ją to podnieca. Powiedziała, że tak. Kiedy skończyłem, zapytałem się czy ją to podnieciło. Odparła, że nie i poszła spać.

Nie spałem w nocy długo. Czuję się jak śmieć. Oszukany. Trochę wykorzystany.

Czy to w ogóle prawda, że brak masturbacji może zaszkodzić?
INTERIA.PL

Re: Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?

Napisał(a): mlodziak18 -

W trakcie igraszek z moją kobietą wpadłem na pomysł aby troszkę ten nasz seks urozmaicić i wznieść do niego coś nowego. Pierwsze co przyszło mi do głowy – powiększę sobie członka. Już wcześniej miałem taki pomysły ale nigdy się jeszcze na to nie zdecydowałem. Przeszukałem w necie wszelkie info co wybrać, wziąć, zastosować aby to się udało jak najlepiej. Najwięcej pozytywnych opinii i udanych rezultatów przeczytałem na temat tabletek EXTRA LARGE http://extral(...)rge.pl/. Także kupiłem i czekałem na to, aż mój członek zacznie się powiększać. Trwało to bo ja wiem...może 5-6 tygodni i już widziałem różnicę, zresztą moja kobieta również. A co do seksu - to widzimy, czujemy efekty tych tabletek i jego działań bo ja teraz wytrzymuje dłużej i mogę głębiej w nią wejść a moja pani ma silniejsze orgazmy i jeszcze więcej przyjemności. 2 w 1.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak masturbacji a zdrowie - Czy zostałem upokorzony?