45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +15
45 ppt ?

brak popędu seksualnego (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

brak popędu seksualnego

Napisał(a): ~mella -

Czy ze mną jest coś nie tak? Totalny brak popędu seksualnego - to coś, co najlepiej opisuje moje emocje. Ludzie mówią, że to oziębłość, ale ja mam uczucia. Kocham niefizycznie, potrzebuję czasem przytulania, ale nie widzę sensu w pocałunkach, a tym bardziej w seksie. Mój brak podniecenia czasem aż przeraża mnie. Próbowałam już związków z paroma facetami, ale żaden nie był w stanie mnie rozgrzać w łóżku. I każdy zniechęcał się szybko tym, że nie reagowałam na pieszczoty. Nawet próbowałam udawać, ale coś mi to nie bardzo wychodzi... Mój aseksualizm niszczy mi życie. Zastanawiam się, czy jestem takim odmieńcem, czy jestem niegodna szczęścia. Czy mogę coś zmienić, by wreszcie poczuć dreszcze podniecenia? Czy jest jakaś rada na brak popędu seksualnego?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: brak popędu seksualnego

Napisał(a): ~bbbbbbbb -

Twoim problemem jest twój umysł a mianowicie ciągłe jak myslę powtarzanie tak jak to robi moja żona , że ciągle ją coś boli, zmęczona, niewyspana, ale przy telefonie i telewizorze siedzi do 24 i dalej.Rao zmęczona. Wyłacz umysł, włącz zmysły, seks to piękna sprawa i należy go uprawiać dopóki jesteśmy młodzi sprawni, piękni nie ubliżając starsiawym.Czasami ludzie po prostu żle się dobiorą, ale cóż tak już jest w życiu nie wszystko proste,ale można to wyprostować tylko trzeba odrobinę chęci a nie narzekania. Życie jest krótkie i szkoda go na narzekanie, a na przyjemności nie ma za wiele czasu.

Re: brak popędu seksualnego

Napisał(a): ~olifka -

Naturalna Może stosujesz antykoncepcję hormonalną ? Może ona powodować spadek libido, u mnie tak było.
oczywiście, już zaraz tabletki wszystkiemu winne...ja patrz biorę belarę x lat i libido mam nawet lepsze jak wcześniej... także to od tabletek jeśli już zależy. A laska jak popędu nie ma to raczej się i nie zabezpiecza bo po co. Polecam wizytę u seksuologa, jestem pewna, że pomoże.
« Wróć do tematów
Do góry strony: brak popędu seksualnego