14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń827
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +1
14 ppt ?

Brak seksu, komunikacji mam dość co robić (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brak seksu, komunikacji mam dość co robić

Napisał(a): Smutnaja -

Długoletni związek, kilkuletnie dziecko. Nie jesteśmy małżeństwem. Częsty seks był tylko na początku. W ciągu ostatnich 8 Msc uprawialismy seks może 4 razy. Wydaje mi się że ja oczekuje czego innego a on czzego innego. Chciała bym żeby on pokazał zainteresowanie mną jaka kobieta (on nigdy nie zaczynał seksu wiecznie ja się musiałam wić koło niego żeby coś było) chciała bym żeby to on coś zaczal żeby on mnie pomizial albo mocno przyciągnąl do siebie i rzucił na łóżko. Nie wiem cokolwiek żeby zrobil żebym czuła się jak jego kobieta :( on w sumie nigdy tak nie robił mój błąd że w Tym tkwilam ale byłam na maxa zakochana wszystko bym dla niego zrobiła. A teraz... Kocham go ale przeszkadza mi to potrzebuje faceta bliskości czułości. On mi trfo nie daje. Jego zdaniem to kobieta jest ogniem w związku i to ja mam się przebierać w koronki i skakać wokół niego żeby go rozpalić. A ja tak nie chcr. Chcę żeby to on cokolwiek zrobił też potrzebuję żeby mnie rozpalil a nie ja jego tylko . Jestem od niego młodsza pare lat. Jestem zadbana zgrabna mam aż problem odgonic facetów którzy się kręcą koło mnie.. (oczywiście nie mówię mu tego żeby nie było mu przykro) Widzę jak inni na mnie patrzą wiem że się podobam facetom... Potrzebuję seksu i prawdziwego faceta. Zaczynam myśleć o innych.... Nie wiem co robić my nawet nie potrafimy że sobą rozmawiać. Już byl ten temat poruszany to powiedział ze to ja mam rozpalac ogień i się kręcić jak wyżej napisałam.. Na codzień chyba udajemy że wszystko jest ok poprostu nie śpimy że sobą tylko obok siebie. Co zrobić żeby on zaczął o mnie zabiegać zeby patrzył na mnie jak inni faceci żeby to on miał na mnie ochotę :(

Re: Brak seksu, komunikacji mam dość co robić

Napisał(a): abce -

Potrzebna jest wspólna szczera rozmowa - dialog - bez pretensji , wymagań , zarzutów . Może Twój partner ma jakieś kompleksy z dawnych albo jest bez inicjatywy - wyczekujący . Przedstaw mu swoje oczekiwania , potrzebę akceptacji itp. Jeśli takie rozmowy nie pomogą należy poszukać fachowej porady np. w poradni życia rodzinnego albo u seksuologa . Na pewno znajdziecie porozumienie i powoli wszystko się ułoży .

Napisał(a): ~gość -

Nie wiem czy jest jakieś lekarstwo na niedobranie seksualne, bo na to wygląda, że właśnie macie taki problem. To nie prawda, że do faceta tylko i wyłącznie należy zabieganie i zdobywanie partnerki, są mężczyźni, którzy wolą i to ich właśnie kręci jak kobieta przejmuje pałeczkę. Ty oczekujesz czegoś innego a on czegoś innego, nie wiem, czy można znaleźć w tym wszystkim wspólny mianownik. Można iść na kompromis, raz Ty jesteś ogniem raz on, ale czy to Was zadowoli, sami musicie wiedzieć. Jeżeli seks jest dla Ciebie taki ważny a facet jest nie dobrany, to nie wiem, czy się nie rozstać, bo natury tego faceta nie zmienisz, to po prostu taki typ.

Reklama

Napisał(a): gość -

ile facet ma lat? to nikoniecznie musi byc jego wina. moze miec zbyt niski poziom testosteronu wtedy nie ma sie ochoty zwyczajnie nie latamy z jezorem na wierzchu za kazda dziura. napisz maila cos ci podpowiem albo zadzwon poprpstu marcin9jeden@o2.pl 793024sto80

Reklama

Napisał(a): facet1977wad -

Znajdź sobie mądrego kochanka,

dobrze poprowadzony romans ma większe szanse na uratowanie związku niż szukanie ratunku u "specjalistów" "terapeutów"którzy życia nie znają ale umieją liczyć kasę

romans spowoduje że lepiej poznasz siebie i po pewnym czasie znajdziesz rozwiązanie

z tego co piszesz facet nie jest zazdrosny i nie będzie Cię śledził
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak seksu, komunikacji mam dość co robić