24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń145
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
24 ppt ?

Brak sexu z żoną (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brak sexu z żoną

Napisał(a): gość -

Witam. Ja 37 żona 35 lat 10 lat po ślubie 2 dzieci 10 i 6 lat. Żona nie ma ochoty na sex leży jak kawałek góry lodowej. I nic ją nie kreci, ciągle nie, śpij już, nie chce mi się itd. później okres i znowu nic. W ciągu dnia jak próbuję ja złapać tu i tam to tylko odpycha. Próbowałem rozmawiać to ona nie widzi problemu, gadam jej o problemie to tak jak do ściany. Nie ma nic do powiedzenia. Sex średnio 1 na miesiąc, ale tylko taki na odczepke. Przez te jej odpychanie przestała mnie kręcić, a przyznam że figurkę ma całkiem fajna. Poradzicie coś.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Brak sexu z żoną

Poszukaj na youtube poradnika wirtuoz seksu. Mi pomógł.
Jesteście już tyle razem, że znacie się jak lyse konie, kobietę trzeba cały czas uwodzić i zdobywać. Zacznij działać, a zobaczysz że wam to pomoże. Wyślij czasami jakiegoś zboczonego smska do niej, tak zeby się zawstydzila;)

Hej. Żadna metoda z wirtuoz seksu w moim przypadku nie pomaga. Jak jej napiszę albo powiem na ucho jakieś zberezne słówko to powie że jestem jakiś zboczony. Sex przeważnie jak był to pod kołderką po ciemku, nawet seksi bielizny nie założy. Z 3 lata temu to nieraz wzięliśmy wspólny prysznic gdzie mogłem jakąś grę wstępną poprowadzic. A dziś to robi wszystko bym nie wszedł jej do łazienki. Męczy mnie to że muszę się prosić o chwilę przyjemność, z czego może za 10 razem coś wyskrobie. Zacznę chyba szukać coś na boku.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~walec -

miałem podobnie ale u mnie sprawę załatwiły takie specjalne tabletki które rozkruszałem i rozpuszczałem w herbatce na wzmożenie popędu u kobiet. Nazywały się Feminam Libido chyba z USA ale kupiłem je w polsce dawałem jednorazowo w potrójnej dawce to jest zamiast jednej to trzy tabletki i nigdy nie zawiodły.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak sexu z żoną