46
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
46 ppt ?

Brak wzwodu!! (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Brak wzwodu!!

Napisał(a): gość -

uparli sie wszyscy na zdrade. Moze facet ma problemy ze wzwodem? Wyobrazcie sobie kobiety, ze dla faceta to jest dramat. Ciezko o wiekszy i bardziej wstydliwy problem dla faceta. Nawet z zona moze sie wstydzic o tym rozmawiac. Zadrecza sie tym, ze nie moze Cie zadowolic a to tylko poglebia jego problem. Pogadaj z nim szczerze i zaprowadz do lekarza, bo sam moze nie chciec nawet jesli powinien.
INTERIA.PL

mietusiek][/cytat czemu odrazu zdrada? moze facet poprostu stae sie impotentem i sie tego wstydzi
Sory co do impotenta to chyba mu jeszcze daleko ma zaledwie 32 lata,wiec w czyms innym tkwi problem.
Pozdrawiam.[/cytat]

nawet mlodzi ludzie, mlodsi od Twojego meza, moga miec problemy ze wzwodem. Stres, zla dieta, papierosy, alkochol. Nawet jak maz nie pali, nie pije i dobrze je to duzy stres moze spowodowac takie klopoty. ale widze, ze kobiety sie uwziely i zdrade widza wszedzie...

fyi, kobiety tez zdradzaja. w koncu z kims ci faceci zdradzaja, nie? nie zawsze z singielkami:P

gość
mietusiek][/cytat czemu odrazu zdrada? moze facet poprostu stae sie impotentem i sie tego wstydzi
Sory co do impotenta to chyba mu jeszcze daleko ma zaledwie 32 lata,wiec w czyms innym tkwi problem.
Pozdrawiam.
nawet mlodzi ludzie, mlodsi od Twojego meza, moga miec problemy ze wzwodem. Stres, zla dieta, papierosy, alkochol. Nawet jak maz nie pali, nie pije i dobrze je to duzy stres moze spowodowac takie klopoty. ale widze, ze kobiety sie uwziely i zdrade widza wszedzie...

fyi, kobiety tez zdradzaja. w koncu z kims ci faceci zdradzaja, nie? nie zawsze z singielkami:P[/cytat]

Następny facio który chce wmowić kobiecie ze ma problemy z zwodem tak ale do swojej żony .Jestem w Hoalndii drugi rok i widzę co sie tu dzieje nie opowiadaj mi tu bzdur.Nikt nie mówi ze tylko faceci zdradzaja kobiety tak samo ,a zwłaszcza mężatki aby było bez problemów,fifty fifty.Jestem panna i mnie wszystko jedno czy to żonaty czy kawaler.Na 20 facetów w naszym X jest tylko trzech kawalerów reszta sami żonaci .Znasz taka piosenke bo wszyscy polacy to jedna rodzina

Reklama

Napisał(a): Gość -

Powiem tak, ja nie jestem specem od takich preparatów, ale mój facet, przy dłuższych zabawach też wysiadał, więc kiedy planujemy dłuższy maraton wspomaga się kulami Weili, które są naturalnym produktem - działa całkiem nieźle, a ja na inny niż naturalny nie dałabym mu przyzwolenia :) Tutaj więcej info na ten temat http://www.er(...)oes.pl/ pozdrawiam!

Reklama

Moim zdaniem Twój mąż ma problemy z potencją, wstyd mu i dlatego unika stosunków. Mój partner też miał kiedyś problemy z erekcją, przyczyną okazał się stres i zmęczenie organizmu. Proponuję zafundować mężowi odrobinę relaksu, może to być masaż, a do tego zastosować jakiś http://www.er(...)roes.pl. Mój mężczyzna używał Weili, okazał się bardzo skuteczny i jest w atrakcyjnej cenie.

JA JUZ WIEM CO MOJEMU MEZOWI DOLEGALO Z TYM WZWODEM.POPROSTU MIAL DZIWKE WCZORAJ PODLOZYLAM DYKTAFON W SAMOCHODZIE A DZIS ODSLUCHALAM I TO CO TAM USLYSZALAM JAK SIE PIEPRZY Z NIA TO SWIAT MI SIE ZAWALIL POD NOGAMI.PRZY NIEJ NIEMIAL PROBLEMU A PRZY MNIE MIAL.RYCZEC MI SIE CHCE I NIEWIEM CO MAM ZROBIC

Reklama

gość
Pozdrawiam.

fyi, kobiety tez zdradzaja. w koncu z kims ci faceci zdradzaja, nie? nie zawsze z singielkami:P[/cytat]

Nierozruszany jest :)

gość
gość][cytat kogo=mietusiek][/cytat czemu odrazu zdrada? moze facet poprostu stae sie impotentem i sie tego wstydzi
Pozdrawiam.
Nierozruszany ,tak :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brak wzwodu!!