Odpowiadasz na:
Brak wzwodu!!

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam prosze o opinie panie i panow na ten temat. Od jakiegos czasu u mojego meza zauwazylamze podczas zblizenia jego ptaszek sietwardnieje tak jak powinien ,a w momecie kiedy dojdzie do wspolzycia calkowitego zdaza sie ze zamiast rosnac i sie napinac on maleje,a o wytrysku musi sie nameczyc zeby cos tam bylo.Czy to znaczy ze ja go niepociagam i niepodniecam,czy ma kogos na boku i jest tamta osoba bardziej zainteresowany.Powiem ze malzenstwemjestesmy od 10 lat ,a problem jest od jakiegos miesiaca.Ma takze wymowki co do seksu a to jest zmeczony,a to film dlugo oglada i spac przychodzi jak ja juz zasne,lub idzie sie wykompac i tam zasypia i przychodzi jak ja tez juz spie. Co wy na ten temat mi doradzicie i podpowiecie!!Z gory dziekiza odpowiedzi!!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Brak wzwodu!!

Napisał(a): Gość -

Znudzilaś mu sie ,niestety.Albo naprawde ma problem fizjologiczny.Do lekarza z nim.

Reklama

Napisał(a): gość -

gość
gość][cytat kogo=mietusiek][/cytat czemu odrazu zdrada? moze facet poprostu stae sie impotentem i sie tego wstydzi
Sory co do impotenta to chyba mu jeszcze daleko ma zaledwie 32 lata,wiec w czyms innym tkwi problem.
Pozdrawiam.
Nierozruszany ,tak :)

Napisał(a): gość -

gość
mietusiek][/cytat czemu odrazu zdrada? moze facet poprostu stae sie impotentem i sie tego wstydzi
Sory co do impotenta to chyba mu jeszcze daleko ma zaledwie 32 lata,wiec w czyms innym tkwi problem.
Pozdrawiam.
nawet mlodzi ludzie, mlodsi od Twojego meza, moga miec problemy ze wzwodem. Stres, zla dieta, papierosy, alkochol. Nawet jak maz nie pali, nie pije i dobrze je to duzy stres moze spowodowac takie klopoty. ale widze, ze kobiety sie uwziely i zdrade widza wszedzie...

fyi, kobiety tez zdradzaja. w koncu z kims ci faceci zdradzaja, nie? nie zawsze z singielkami:P[/cytat]

Nierozruszany jest :)

Reklama