Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~obserwatorSE -

Mam 36 lat i marzy mi sie aby zjesc kurczka czy jajko jakie jadlem za dziecka.Wiele produktow to badziewe ale czlowiek cos jesc musi.Wedliny tez nie smaczne.Niech ten caly rynek szlag trafi i niech wroca czasy kiedy mozna bylo zjesc niewiele ale za to smacznie.I nie tyczy sie to tylko polski gdzie obeznie od lat nie mieszkam ale ogolnie calej europy.Ktos mysli ze pododaje przyprawy i to pozalatwia sprawe.No niestety nie tedy droga.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~kbb2 -

Jaki problem że Ukraina produkuje tańsze produkty. ? Od czego są teraz Polskie firmy które dysponują kapitałem z oprocentowaniem po około 4-6 % i które mogą z Ukrainą podpisywać teraz umowy o współpracy zamiast z nimi konkurować. Mogą przecież produkować razem na cały rynek Unii Europejskiej..... Nie po to jeździł tam kiedyś Lech Kaczyński i teraz inni politycy aby nas teraz Niemcy czy Holendrzy w tym wyprzedzili....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~RICO -

Czym się tu martwić ? Mało głodnych w naszym kraju ? Jak cena kurczaka spadnie do złotówki za kilogram,wreszcie zapełnią swe żołądki ! Taki klimat tej demokracji !
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz