2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń148 tys.
  • Odpowiedzi395
  • Ocen na +612
2 tys. ppt ?

Brat ojca Rydzyka wyjawia prawdę o duchownym (396)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brat ojca Rydzyka wyjawia prawdę o duchownym

Napisał(a): apollo87 -

Brat Tadeusza Rydzyka z Olkusza, Mirosław, wyznał jakiś czas temu dziennikarzom stosunek rodziny do słynnego redemptorysty. Jak sam stwierdził, rodzina Rydzyków nie utrzymuje z Tadeuszem osobistego kontaktu - widzą go tylko w telewizji.

Tadeusz dawno już u nas nie był (...) Nie mam żalu do niego. On żyje dla Radia Maryja. Tam jest jego prawdziwa rodzina. Nie chcę, żeby przyjeżdżał do nas, bo ludzie od razu pomyślą, że mamy księdza w rodzinie i bogactwami nas zasypuje. Tadeusz zawsze do mnie zadzwoni, gdy przejeżdża przez Olkusz.

Siostrzenice i bratankowie wypowiadali się nawet ostrzej. Mają mu za złe skłócenie rodziny i krytykują za jego działalność. Jeden z bratanków mówił, że wujek przyjeżdżał nocami i chwalił się skarbami przywiezionymi z zagranicy, nie dzieląc się nimi. Inna bratanica stwierdziła, że wujka skarbówka powinna skontrolować. Olkuszanie mówią nawet, że część rodziny przeszła do Świadków Jehowy.

Co sądzicie o takiej sytuacji rodzinnej redemptorysty?
INTERIA.PL

Re: Brat ojca Rydzyka wyjawia prawdę o duchownym

Napisał(a): ~nie oczytany -

~zibi
~gość Swoją patologiczną rodziną zajmij się frajerze, a innym pod kołdrę nie zaglądaj.
dlaczego w taki sposób obrażasz Ojca Tadeusza ?
Starszy brat papieża Franciszka też miał żal w dniu Konklawe, że to nie on został papieżem. Ale później, po pół roku już się z tym pogodził.

Reklama

Napisał(a): ~jan -

Jaki ojciec? pomieszało ci się w głowie .Polacy nawet xxi wieku nie pozbyli się poddaństwa . Mają manie ii uniżenie wobec tytułowania ludzi nienależnymi im honorami. Na nazwanie kogoś ojcem trzeba mieć szacunek i godność.

Reklama

Napisał(a): ~babcia -

~zibi
~gość Swoją patologiczną rodziną zajmij się frajerze, a innym pod kołdrę nie zaglądaj.
dlaczego w taki sposób obrażasz Ojca Tadeusza ?
czyjego ojca, porąbało cię? nawet nie wiadomo czy jest księdzem[b][/b]

Reklama

Napisał(a): ~jogi -

~jan Jaki ojciec? pomieszało ci się w głowie .Polacy nawet xxi wieku nie pozbyli się poddaństwa . Mają manie ii uniżenie wobec tytułowania ludzi nienależnymi im honorami. Na nazwanie kogoś ojcem trzeba mieć szacunek i godność.
Masz rację, szczególnie ci ze ściany wschodniej wciąż mają mentalność chłopa pańszczyźnianego.

Napisał(a): ~fragles -

Myślę, że to fake od początku do końca. Chwalił się, że przywoził skarby zza granicy i się nie podzielił? Czy takiego samego rodzaju ma pretensje rodzina Owsiaka jak podaje, ile to kasy zebrał? Przecież nawet, jeśli dostaje kasę to nie po to, by ją rozdawać rodzinie. [b][/b]

Napisał(a): ~adam -

Oni wiedza najlepiej co i jak z tym ojcem dyrektorem jest. I słuchając plotek o jego czynach tylko rodzina potwierdza jego chciwość do mamony i do władzy absolutnej. Czy takie były założenia Jezusa jak przyszedł na ziemie - nie wiem ale oni raczej nigdy się nie spotkają nawet po śmierci Rydzyka...A może Rydzyk myśli że kupi sobie miejsce w pierwszym rzędzie przy tronie Boskim???
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/brat-ojca-rydzyka-wyjawia-prawde-o-duchownym-tematy,dId,3507969,strona,10
Do góry strony: Brat ojca Rydzyka wyjawia prawdę o duchownym