38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń353
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +49
38 ppt ?

Brawo Pani prezydent Warszawy (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brawo Pani prezydent Warszawy

Napisał(a): Air842 -

Postapilabym podobnie . Dlaczego ? z tego samego powodu o czym mowi Pani prezydent ..Warszawy gdyby wyszlo zle ,,a napewno wyjdzie/ dwa marsze/ wina poszlaby na Pania Walz ...a tak to sie rozlozy na PiS.i Pana Prezydenta Polski ...
INTERIA.PL

Re: Brawo Pani prezydent Warszawy

Napisał(a): Gość -

madox66 Jak już gdzieś pisałem HGW w sprytny sposób umyła ręce, teraz to już problem Błaszczaka ,pewnie z braku Policji ściąganie harcerzy z OTK oj będzie dym bo kluby piłkarskie już zamawiają autobusy....
Jeden z wpisów, na jaki natrafiłam w sieci:

Narodowcy przemaszeruja tak czy siak, niezaleznie od decyzji sadu. Stalinisci nas nie zlamia. Bedzie to manifestacja jakiej swiat nie widzial. Nawet patrioci odcinajacy sie jak dotychczas od narodowcow chca sie solidaryzowac. Takiej mobilizacji jak w tym roku nigdy nie bylo. To nasze byc albo nie byc.

Napisał(a): stiffnecked -

stasiek trzeba przenieść administrację centralną do innego miasta -=-a warszawka niech żyje sobie sama i świętuje marsze kolorowych -lewaków --
Gdyby nazisci sobie chodzili po jakiejs dziurze w powiacie rypinskim, to moze nikt by nie zauwazyl...

Napisał(a): stasiek -

stiffnecked
stasiek trzeba przenieść administrację centralną do innego miasta -=-a warszawka niech żyje sobie sama i świętuje marsze kolorowych -lewaków --
Gdyby nazisci sobie chodzili po jakiejs dziurze w powiacie rypinskim, to moze nikt by nie zauwazyl...
chociaż tam ludzie kochają ojczyznę --a nie POmafini lewaccy sprzedawczyki w warszawie ///////////////////////////////////////////////

Napisał(a): Air842 -

stiffnecked
Air842
stiffnecked Zdaniem rasistow musisz sobie wybrac pomiedzy wariatka i desperatka.
Przepraszam .ale nie wiem o czym mowisz ?
https://forum(...)3266273
Dopiero przyjechalm ,,ale caly czas 8 godzin Polska _Niemcy myslalam o Tobie

oto odpowiedz .. Jestem prezydentem Warszawy , PiS w obrzydliwy sposob chce mnie wyrzucic ze stanowiska ,,nie daje sie wycofuje sie ..media o mnie nie pisza nie udzielam wywiadow ..PIS decyduje sam za Warszawe w sprawie pomnikow /zgroza( w sprawie marszy/zgroza( wiecow /zgroza(.......milcze ale teraz woda leje sie na moj mlyn" kilka miesiecy czekam na odpowiedz ministra bezpieczenstwa w sprawie marszu 11 i NIC ..maja mnie w nosie cos co NIGDY nie powinno sie zdarzyc Zabraniam marszu wiedzac ,ze PiSowska organizacja bedzie krzyczec ,ze to niedemokratyczne wliczylam to w temat.......po co mam slyszec .ze jestem podla ,nie dbam o bezpieczenstwo Warszawiakow .....bo burda bedzie napewno a teraz jeszcze prezydent Polski /kto mu doradza ?( jak dojdzie do "wojny" a dojdzie to ja ostrzegalam jako prezydent Warszawy jezeli ma sie inteligentnych przeciwnikow to trzeba sie liczyc z przegrana
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brawo Pani prezydent Warszawy