13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +36
13 ppt ?

Brejza na tropie! (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brejza na tropie!

Napisał(a): uni -

Krzysztof Brejza, polityk PO, dzięki któremu dowiedzieliśmy się o nagrodach przyznanych przez Beatę Szydło członkom rządku w 2017, próbuje teraz dowiedzieć się, ile pieniędzy zostało przeznaczonych na ten cel w 2016 roku. Napotkał jednak na trudności: „Nie mamy nadal informacji, od kilku tygodni pan premier nie odpowiada na naszą interpelację, nie chce ujawnić, ile setka polityków w rządzie dostała tych lewych pensji za 2016 rok”

Uważa ponadto że: „Pan premier mówił, że będzie transparentnie, że będzie jawność. Nie ma żadnej jawności, jest celowe blokowanie przez niego ujawnienia tych informacji"
Nasuwa się jedno pytanie - dlaczego nie chcą ujawnić, ile pieniędzy zostało przeznaczonych na premie w 2016 roku? Być może chodzi o to, że kwoty są jeszcze wyższe niż w 2017..?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Brejza na tropie!

Napisał(a): ~gość -

Brejza to typowy przedstawiciel złodziejskiej mafii PO który dla zatarcia śladów krzyczy łapać złodzieja aby przykryć co ukradło PO. Premie brali pod stołem przez 8 lat i to w większym wymiarze albo pod innym pozorem przykład, Grad budował z ekipą elektrownię atomową i upłynnił z budżetu państwa 182,5 mln przy czym sam zarabiał 120 tys miesięcznie. Schetyna w wypowiedzi potwierdził, że za ich rządów takie premie były aby jakoś wynagrodzić dodatkowo. Błąd PiS-u, że nie wykorzystał wtedy do kampanii wyborczej tego samego co robi dzisiaj PO.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brejza na tropie!