10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń76
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Brodawki łojotokowe - jak się ich pozbyć? (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Brodawki łojotokowe - jak się ich pozbyć?

Napisał(a): ~Natalia -

Cześć dziewczyny, w czasie domowej izolacji zauważyłam u siebie kilka nowych brodawek, chyba łojotokowych. Zastanawiam się nad ich usunięciem, bo moim zdaniem są mało atrakcyjne. Czy któraś z Was może je usuwała i może mi polecić jakąś metodą/zabieg?
INTERIA.PL

Re: Brodawki łojotokowe - jak się ich pozbyć?

Napisał(a): ~Martyna -

Wydaje mi się, że powinnaś udać się do dermatologa niż zdecydujesz się na ich usunięcie na własną rękę. Dermatolog potwierdzi z jakim rodzajem zmian ma do czynienia i pewnie zaproponuje Ci metodę ich usunięcia.

Reklama

Re: Brodawki łojotokowe - jak się ich pozbyć?

Napisał(a): ~Karina -

Brodawki łojotokowe usuwałam w krakowskiej klinice vesuna za pomocą lasera, ale fakt przed zabiegiem odbyłam jeszcze konsultacje dermatologiczne. Z resztą tutaj możesz poczytać więcej na temat metody laserowej:https://vesun(...)tokowe/ . Jedno wiem na pewno, nie usuwaj ich na własną ręke.

Reklama

Reklama

Re: Brodawki łojotokowe - jak się ich pozbyć?

Napisał(a): ~michalina -

~Karina Brodawki łojotokowe usuwałam w krakowskiej klinice vesuna za pomocą lasera, ale fakt przed zabiegiem odbyłam jeszcze konsultacje dermatologiczne. Z resztą tutaj możesz poczytać więcej na temat metody laserowej:https://vesun(...)tokowe/ . Jedno wiem na pewno, nie usuwaj ich na własną ręke.
a w którym punkcie usuwałaś brodawki? bo też planuje, ale najpierw muszę się umówić do dermatologa, a raczej takiego znaleźć.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/brodawki-lojotokowe-jak-sie-ich-pozbyc-tematy,dId,3491857,ok,4
Do góry strony: Brodawki łojotokowe - jak się ich pozbyć?