Komentarze (861)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~was -

dobrze ze jest UE nad nami bo ma nam kto wskazac błędy i kierowac co robic zeby sie rozwijac, żeby nie UE to bysmy zadnej autostrady nie mieli nawet nic by tu nie było.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~to prawda -

Jakie emerytury mają byli kaci z UB i pracownicy "aparatu sprawiedliwosci" z lat 44-56.Mieczysław Widaj [wydał 106 wyroków śmierci,zmarł w 2008roku] miał 9300zł emerytury inni zasłuzeni pewnie podobnie.
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~xyz -

kret (górnik) płaci na emeryturę 25 lat i w wieku 43 lat bierze 3500-4000 i tak pobiera przez conajmniej 40 lat ,po jego śmierci następne śr.10 lat pobiera żona już w sumie 50 lat ,a ty j...esz do 67pozyjesz 2 lata ,albo nie . to wszystko można zmienić tylko do urny nie wrzucać gupot i nie leżć tuskowi w du.e,ale zeby to zmienić trzeba mieć mózg zamiast galarety.
Odpowiedzi (70)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Henryk -

Błędna ocena.Dno jeszcze przed nami.Niestety,woda także mętna.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~sardone -

Rady KE są oczywiste - oczywiście tak trzeba zrobić i dziwne, że rząd polski bez dyktanda unijnego sam nie potrafi znaleźć takich podstawowych rozwiązań. Te działania powinny być podjęte już dawno i samodzielnie, bez wskazówek z Unii.
Mnie tylko zastanawiają intencje Komisji. W polityce nie ma bezinteresownej troski. Czy głównym zmartwieniem nie jest przypadkiem to, że polski niewolnik utracił siłę nabywczą i Europa Zachodnia traci tutaj rynek? Na dodatek Polacy przestali tak masowo wyjeżdżać za pracą i zamiast wycierać cudze tyłki wolą już zacisnąć pasa i żreć szczaw zagryzając mirabelki byleby w kraju, więc i koncepcja wykorzystania ich do prac pogardzanych przez tubylców nie przynosi efektów - trzeba trochę niewolników dopieścić, przekonać, że pan jest dobry? A może chodzi o to, że Polacy coraz głośniej zastanawiają się nad wyjściem z Unii, a ponieważ takie rozważania zaczęły już wcześniej bardziej liczące się państwa UE musi popracować nad zwolennikami pozostania w niej?
Bo do tej pory cały czas było cacy, głaskanie po ryżej główce i nagle taka zmiana o 180 stopni? Co to, wcześniej nie było jednoznaczne, że polska gospodarka jest rozpieprzana w perzynę?
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Hanys -

Czepiacie sie gornikow, a jakos boicie sie mowic o tych pasozytach z rzadu, o premierze, prezydencie - ile te trutnie wszystkich kosztuja, a przez ile lat siedza na emeryturach i to za ile lat "pracy" ??????????? Zjedz debilu jeden z drugim 900 m pod ziemie,przepracuj chociaz jeden miesiac i idz po wyplate - zmienisz zdanie jak nic !!! Zygac sie chce jak czytam komentarze moskow od widel, pastuchow wszelkiej masci, i pierdzistolkow z biur !! Tam pracuja prawdziwi faceci z jajami, bo ci co tu pluja na forum to zwykle CIOTY !!!!!!
Odpowiedzi (39)

Napisał(a): ~hornet -

Tak najlepiej pozamykac kopalnie i od ruskich kupowac gaz,od francuzow technologie atomowe itd. Jedyne co w tym kraju jeszcze sie jakos kula chca zlikwidowac. Pewnie ze zagraniczny wegiel jest tanszy.Ale niech tylko poczuja ze nie mamy ani jednej kopalni to ciekawe czy tez bedzie taki tani. Mamy zloze, technologie inzynierow... Unia tylko wprowadza coraz to noqe ograniczenia srodowiskowe-po co? Odpowiedz jest prosta patrz wyzej.Komu zalezy zeby Polska byla energetycznie zalezna? Pozdrawiam pracownik z branzy wydobywczej.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~emeryt -

Witam. Nasz rząd to wielka banda, mafia, korzystająca z przywilejów. Widzi że za kilka lat braknie kasy na emerytury dla siebie więc wpadli na pomysł że zmuszą nasze dzieci by wcześniej zaczeły pracować na nich, posyłając do szkoły w wieku6 lat
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~rys -

jestem emerytem w polsce pszepracowalem 43 lata w tym 27 lat na kopalni i nie mam zadnych pszywilei, tylko czysta emeryture na jaka sobie odlozylem.a kto chce miec emeryture taka jak gornik niech idzie pracowac pod ziemie,sa pszyjecia.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz