11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +30
11 ppt ?

Bruksela wypowiedziała wojnę.........POLSCE ! (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Bruksela wypowiedziała wojnę.........POLSCE !

Napisał(a): ~Adam -

Do końca roku 2020 prezydencje UE mają swoich rękach Niemcy, co to ustami jednej ze swoich urzędniczek chce "ZAGŁODZIĆ" Polskę brakiem dofinansowania.
Polska za rok 2020 wpłaciła do UE swoją składkę w wysokości 20 miliardów EURO.

Sęk w tym, że Polska jest krajem Demokratycznym, Narodowym, Prorodzinnym. Nie tolerujemy anormalności w rodzaju: antifa, LGBT, gender. Te tzw. zachodnie wartości bez pokrycia statutowego, są nam na siłę wciskane /rękami naszej opozycji/, ale to wszystko sterowane jest przez układ państw zachodnich z Niemcami, a przeciw Polsce.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.

Ps. Pozwolę sobie przesłać linka stacji "W POLSCE PL". Rozmowa Aleksandry Jakubowskiej z Mariuszem Sariuszem Wolskim.https://youtu(...)0902aIY
INTERIA.PL

Re: Bruksela wypowiedziała wojnę.........POLSCE !

Napisał(a): BTWSelena -

Temat ten jest od wielu m-cy wałkowany,bo Urzędnicy unijni patrzą tylko,aby obedrzeć kogos ze skóry i robic oszczędności.Co do Polski to od dawna mają zakusy...
Wybacz Adamie lecz jak widzę panią Aleksandrę Jakubowską,to reaguje bardzo źle i nawet jak miodek z jej usteczek płynie,to nie jestem w stanie jej słuchać..Ta nawrócona lwica lewicy w/g mnie przeszła wszystkie już fazy kariery -tam gdzie dobrze płacą.A ja jednak ciągle widzę ją w następujących po sobie Oleksów,Cimoszewiczów i Millerów i Ryfinów...

Lecz Mechanizm praworządności,który chce zastosować ta Prezydencja , jest podobny do mechanizmu, na jakim oparty jest art. 7. Teoretycznie to broń atomowego rażenia, która miała całkowicie podporządkować kraje członkowskie, ale w istocie jest to niemożliwe do realizacji.
Jest mało prawdopodobne, by zdecydowano w Brukseli o powiązaniu unijnych środków z kwestią praworządności. Gdyby tak postanowiono, oznaczałoby to problemy dla takich krajów jak Hiszpania czy Portugalia ,w kolejce są też inni ..
Przykro to powiedzieć ,lecz wiele zależy od niestety sprzedajności nie tylko Europosłów...
pozdrówka i bez urazy ,ale tej baby nie jestem w stanie słuchać nawet 5 minut.

Reklama

Re: Bruksela wypowiedziała wojnę.........POLSCE !

Napisał(a): ireneo -

no to wyprowadzić Brukselę z Polski
« Wróć do tematów
Do góry strony: Bruksela wypowiedziała wojnę.........POLSCE !