Odpowiadasz na:
Brunetki, blondynki ... A Wy jakie wolicie?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jak w temacie jakie Panie najbardziej wam się podobają? Brunetki, blondynki a może rude?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Brunetki, blondynki ... A Wy jakie wolicie?

Napisał(a): gość -

prawdziwy mężczyzna nie patrzy na kolor włosów ;)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Edytt5
gość
Mnie mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes).Zdrowie jest tylko jedno, warto o niego zadbać!

Życie mam tylko jedno... ale niestety będzie krótsze przez nadmiar reklam działających jak płachta na byka na mój anielski organizm.
Niestety, nie tylko twoje... Przez to samo.

Napisał(a): gość -

fakt, a blondynki są piękne ale tylko prawdziwe, naturalne blond od urodzenia, bo tu chodzi o ten jasny odcień cery, oczu, a te podrabiane są sztuczne, wulgarne i obleśne i te wstrętne czarne odrosty przy skórze...
gość Blondynki są ciągle młode dlatego wszystkie brunetki na stare lata się farbują na blond.

Reklama