278
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +54
278 ppt ?

Brunetki, blondynki ... A Wy jakie wolicie? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Brunetki, blondynki ... A Wy jakie wolicie?

Napisał(a): lusi50 -

lilith70
lusi50
Edytt5
lusi50
lilith70
lusi50
Edytt5
wiosna72
Edytt5 Jasna sprawa... jestem brunetką to i takie mi się podobają :)))))))))))))) ale moja przyjaciółka jest blondynka .. i tez ją lubię .... :))))))))))))))
>>A jam ruda i tylko nie mów ,że mnie nie lubisz?:))))))))
Lubię, lubię :))) sama kiedyś się zrobiłam na rudo i jeszcze się zrobię .. :)))
A ja blondyna i mamy cały wachlarz kolorów :))))
ale żadna łysa się nie zgłosiła, mogę na ochotnika :P
O kurcze !!! To Ci "peruge" pożyczę od mojej babci :)))) Zima przecie idzie :))))
A berecik z moheru z antenką nie wystarczy??? :)))))))))))))))))))) poza tym jak będzie te peruki zmieniać jak rękawiczki to straszna konkurencja dla pozostałych pań :))))))))))
Nie bój nic !!! Babcia ma" peruge " gumę arabską, jak przy chlasta to tak szybko nie puści :)))))
no ale o to chodzi żebym była od Was trochę inna, dlatego chciałam być łysa, a babcia jakie ma kolory tych "perug", może chociaz jakieś fluorescencyjne?? żebym wygładała jakos na czasie :P
Jedną ma, czysta platyna !:)))))))) A co ty chcesz w ciemnościach świecić ,jeszcze cie jakiś nie wyżyty w nocy złapie i wykorzysta !!!! :D:D
INTERIA.PL

Napisał(a): lusi50 -

lilith70
lusi50 Jedną ma, czysta platyna !:)))))))) A co ty chcesz w ciemnościach świecić ,jeszcze cie jakiś nie wyżyty w nocy złapie i wykorzysta !!!! :D:D
no w końcu, bo jużem myślała, że siem nie doczekam :F :DDDD

Dobranoc :)))
Załączniki:

Napisał(a): gość -

0becny Powiem ci co myślę o tych konkretnych które wybrałeś.

Ruda jest bardzo ale to bardzo fajna jednak żadną nadzwyczajną pięknością nie jest. Usta nie współgrają z owalem twarzy i nie wiem czy nos nie jest zbyt długi.

Blondynka zupełnie bezbarwna i nieciekawa choć wcale brzydka nie jest. Uważam jednak że za duży ma biust i myślę że ma nadwagę.

Czarna powyżej przeciętnej ale jak dużo powyżej ocenić nie potrafię bo fota jest do bani. Nadwagi nie ma a nos nie wiadomo czy nie za długi bo zdjęcie zrobił ćwok i nie widać. Owal twarzy usta podbródek kości policzkowe oraz oczy i ich oprawa- wszystko bez zarzutu.

Osobiście jednak nie mam jak chodzi o kolor włosów żadnych sprecyzowanych preferencji. Z tych trzech konkretnych brunetka pod warunkiem że nie okazałoby się że ten nos ma jak pinokio.

To tak na pierwszy rzut oka.
Widzisz Obecny, taki analityczny post napisałeś a tylko parę "kciuków" dostałeś.
A cała reszta, pożal sie boszzze ;)

Reklama

Napisał(a): gość -

0becny Powiem ci co myślę o tych konkretnych które wybrałeś.

Ruda jest bardzo ale to bardzo fajna jednak żadną nadzwyczajną pięknością nie jest. Usta nie współgrają z owalem twarzy i nie wiem czy nos nie jest zbyt długi.

Blondynka zupełnie bezbarwna i nieciekawa choć wcale brzydka nie jest. Uważam jednak że za duży ma biust i myślę że ma nadwagę.

Czarna powyżej przeciętnej ale jak dużo powyżej ocenić nie potrafię bo fota jest do bani. Nadwagi nie ma a nos nie wiadomo czy nie za długi bo zdjęcie zrobił ćwok i nie widać. Owal twarzy usta podbródek kości policzkowe oraz oczy i ich oprawa- wszystko bez zarzutu.

Osobiście jednak nie mam jak chodzi o kolor włosów żadnych sprecyzowanych preferencji. Z tych trzech konkretnych brunetka pod warunkiem że nie okazałoby się że ten nos ma jak pinokio.

To tak na pierwszy rzut oka.
Co za bufon i jakie wymagania, żadna z tych Pań by na ciebie nawet nie spojrzała
w realnym świecie.............................a tu pisz jakiś piękny i inteligentny, papier przyjmie
wszystko.
twoja była żona to na pewno był ósmy cud świata jak i ty.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Outsider82
wiosna72
>>A dostałeś już pokaż siniaki?:))
Wirtualna przemoc to duży problem ;)

A ten temat powinien nazywać się:
"Brunetki, blondynki... A Ty? Od jakiej ostatnio dostałeś po głowie?">>Okej nie będę się więcej z tobą ugadywac:))))chociaż miałam ochotę podmuchac gdzie boli ,pochuchać by było cieplej itd....:))))

;)

0becny
gość Co za bufon i jakie wymagania, żadna z tych Pań by na ciebie nawet nie spojrzała
w realnym świecie.............................a tu pisz jakiś piękny i inteligentny, papier przyjmie
wszystko.
twoja była żona to na pewno był ósmy cud świata jak i ty.
Oddychaj. To tylko internet ;o)
>>Tylko spokojnie i głęboko:wdech wydech:)))))))))-powinno być lepiej:)

Reklama

Outsider82
wiosna72
>>A dostałeś już pokaż siniaki?:))
Wirtualna przemoc to duży problem ;)

A ten temat powinien nazywać się:
"Brunetki, blondynki... A Ty? Od jakiej ostatnio dostałeś po głowie?"

;)
>>Ja z jakiej racji miała bym dostawać po głowie?::)))))))))))))co

lilith70
TytanowyJanusz Baby babami, ale powiedzcie mi czy kobietom podobają się rudzi faceci!?Zdjęcie
rudzi sa cool :P
a ten ze zdjęcia zajebisty i jaki ekonomiczny!
miec faceta z taką "fryką" w domu, to poduszek nie potrzebujesz, na zimę mu czapki nie kupujesz, mozna go użyć jako mopa.....,
a teraz tak sobie myślę, że to pewnie nie jest jego naturalny kolor, tylko głowa bigos mieszał na święta :P
>>Ty mi lepiej powiedz gdzie takiego się zadobyć?:))))

lilith70
wiosna72
lilith70
TytanowyJanusz Baby babami, ale powiedzcie mi czy kobietom podobają się rudzi faceci!?Zdjęcie
rudzi sa cool :P
a ten ze zdjęcia zajebisty i jaki ekonomiczny!
miec faceta z taką "fryką" w domu, to poduszek nie potrzebujesz, na zimę mu czapki nie kupujesz, mozna go użyć jako mopa.....,
a teraz tak sobie myślę, że to pewnie nie jest jego naturalny kolor, tylko głowa bigos mieszał na święta :P
>>Ty mi lepiej powiedz gdzie takiego się zadobyć?:))))
może Tytanowy ma namiary :))))))
Tez bym takiego chciała :P
-Q...to moje marzenie takiego miec-zakochałłłłłłłłłłłłam się jesieniąąąąąąą:)))))

lilith70
To moje zdjęcie z młodości. ;) bardzo mi miło, że wam się podobam

lilith70
TytanowyJanusz
lilith70
To moje zdjęcie z młodości. ;) bardzo mi miło, że wam się podobam
ale włosy są nadal czy pozostało tylko wspomnienie?
Włosy nadal bujne, ale pozbyłem się afro ;)
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brunetki, blondynki ... A Wy jakie wolicie?