146
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi122
  • Ocen na +-8
146 ppt ?

Brunetki, blondynki czy może rude? (123)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Brunetki, blondynki czy może rude?

Napisał(a): Tris -

Ja wolę brunetów, ale do blondyna też bym nic nie miała :)

Napisał(a): Gość -

damianoo Jaki kolor włosów najbardziej podoba Wam się u kobiet? Ja osobiście wolę blondynki ale jak na ironie częściej spotykam się z brunetkami. A czy Wy macie jakieś preferencje dotyczące koloru włosów?

Kocham blondynki :)

Reklama

Napisał(a): Tris -

Avakesh
Kocham blondynki :)
Jakie wyznanie :)))

Napisał(a): misza55 -

lusi50
lilith70 Moim zdaniem łysa --- to najpiękniejszy kolor świata :)))
Juz tak się nie chwal....łysielcu :))
To tak jak w tym dowcipie :
Nauczycielka na plastyce kazała narysować mamę Jasio narysował piękną kobietę z pomarańczowymi włosami ... nauczycielka mówi, czy twoja mamma ma takie włosy, Jasio mówi nie, tylko nie miałem łysej kredki ...:)))

Napisał(a): misza55 -

lilith70
misza55
lusi50
Juz tak się nie chwal....łysielcu :))
To tak jak w tym dowcipie :
Nauczycielka na plastyce kazała narysować mamę Jasio narysował piękną kobietę z pomarańczowymi włosami ... nauczycielka mówi, czy twoja mamma ma takie włosy, Jasio mówi nie, tylko nie miałem łysej kredki ...:)))
Ja tam oficjalnie na forum to łysa jestem :))))) I koniec. Kropka :)))) A nieoficjalnie to brunetka :)
Też ładnie :)))

Słuchałem w radiu wywiadu z zawodową fryzjerką . Na każdą blondynke która zdecyduje się przefarbować włosy na czarno przypada 10 brunetek który chciałaby być blond . Te liczby są wymowne . Jak widać kobietom nie przeszkadza opinia wynikająca z obiegowych dowcipów . Które to dowcipy są zresztą ponoć zemstą brunetek na blondynkach za to ze te ostatnie mają wieksze powodzenie . Nie zapominajmy o rudych .

lilith70
natalian
zgadzam się. takie kobiety także są piękne:

Zdjęcie
Tak, nawet nie miałam na myśli kobiet po chemioterapii, bo to nie był ich wybór, ale oczywiście równiez są piękne. Niektóre decydują nosić się łyso, bo tak chcą, bo im pasuje. I tez są kobiece. Wszystko zalezy od kształtu czaszki, twarzy oczu a przede wszystkim oprawy oczu.
Brrrrrrrrrr....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brunetki, blondynki czy może rude?