146
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi122
  • Ocen na +-8
146 ppt ?

Brunetki, blondynki czy może rude? (123)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Brunetki, blondynki czy może rude?

Napisał(a): Gość -

lilith70
WednesdayTEN Już nie rycz, nie rycz... ;) Łyse są spoko - już lepiej? :>

Używam tego typu skrótów bo nie chce mi się pisać Serbia (RS) a tym bardziej Bośnia i Herzegowina (BA). Nie wspomnę o TM, AZ, AR, GE, UZ i KZ oraz kilku innych :P
Ty jednak chcesz, żebym była łysa, Wednasday! Jara Cię to :D
Nie będę nawet wnikać jakich państw te skróty dotyczą :P Wypchaj się!
Ulala ... domeny internetowe ! :)))))))))))))

TM - Turkmenistan
AZ - Azerbejdżan
AR - Argentyna
GE - Gruzja
UZ - Uzbekistan
KZ - Kazachstan

Jeszcze trochę żeby Go czytać to Enigmę trzeba zakupić :))))

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

lilith70
Edytt5 Ulala ... domeny internetowe ! :)))))))))))))

TM - Turkmenistan
AZ - Azerbejdżan
AR - Argentyna
GE - Gruzja
UZ - Uzbekistan
KZ - Kazachstan

:DDD Chociaż Ty jedna dobra! Na Ciebie zawsze można liczyć! Jesteś niezawodna! :DDD
On to specjalnie robi, żebym ze złości całkiem wyłysiała, a potem łazi po forum i opowiada że łyse to brzydkie!

To się pożaliłam :P:DDDD
Być może i domeny. Ja patrzę na to z punktu widzenia ISO-2. Dobrze, że w TJ i KG się nie bawię :P

Najbardziej jara mnie to, jak 'lilith70' jak się tak słodko denerwuje, hje hje hje ;) Ja słyszałem, że od złości to inne rzeczy się dzieją, a nie że się łysieje... Chyba że gdzieś indziej się łysieje :>

WednesdayTEN
lilith70
Edytt5 Ulala ... domeny internetowe ! :)))))))))))))TM - TurkmenistanAZ - AzerbejdżanAR - ArgentynaGE - GruzjaUZ - Uzbekistan KZ - KazachstanJeszcze trochę żeby Go czytać to Enigmę trzeba zakupić :))))
:DDD Chociaż Ty jedna dobra! Na Ciebie zawsze można liczyć! Jesteś niezawodna! :DDDOn to specjalnie robi, żebym ze złości całkiem wyłysiała, a potem łazi po forum i opowiada że łyse to brzydkie! To się pożaliłam :P:DDDD
Być może i domeny. Ja patrzę na to z punktu widzenia ISO-2. Dobrze, że w TJ i KG się nie bawię :PNajbardziej jara mnie to, jak 'lilith70' jak się tak słodko denerwuje, hje hje hje ;) Ja słyszałem, że od złości to inne rzeczy się dzieją, a nie że się łysieje... Chyba że gdzieś indziej się łysieje :>
>>Artysta:)

Reklama

lilith70
Edytt5
lilith70
WednesdayTEN Już nie rycz, nie rycz... ;) Łyse są spoko - już lepiej? :>

Używam tego typu skrótów bo nie chce mi się pisać Serbia (RS) a tym bardziej Bośnia i Herzegowina (BA). Nie wspomnę o TM, AZ, AR, GE, UZ i KZ oraz kilku innych :P
Ty jednak chcesz, żebym była łysa, Wednasday! Jara Cię to :D
Nie będę nawet wnikać jakich państw te skróty dotyczą :P Wypchaj się!
Ulala ... domeny internetowe ! :)))))))))))))

TM - Turkmenistan
AZ - Azerbejdżan
AR - Argentyna
GE - Gruzja
UZ - Uzbekistan
KZ - Kazachstan

:DDD Chociaż Ty jedna dobra! Na Ciebie zawsze można liczyć! Jesteś niezawodna! :DDD
On to specjalnie robi, żebym ze złości całkiem wyłysiała, a potem łazi po forum i opowiada że łyse to brzydkie!

:))) Po coś jest ta nooo solidarność jajników :))))

WednesdayTEN
lilith70
Edytt5 Ulala ... domeny internetowe ! :)))))))))))))

TM - Turkmenistan
AZ - Azerbejdżan
AR - Argentyna
GE - Gruzja
UZ - Uzbekistan
KZ - Kazachstan

Być może i domeny. Ja patrzę na to z punktu widzenia ISO-2. Dobrze, że w TJ i KG się nie bawię :P

Najbardziej jara mnie to, jak 'lilith70' jak się tak słodko denerwuje, hje hje hje ;) Ja słyszałem, że od złości to inne rzeczy się dzieją, a nie że się łysieje... Chyba że gdzieś indziej się łysieje :>
Nie z nami kobietami te numery :))) to męska przypadłość łysienie :)) zatem gdzie łysiejecie jak się złościcie ??? bo na głowie to raczej bez przyczyny ! :)))

Reklama

Edytt5 Nie z nami kobietami te numery :))) to męska przypadłość łysienie :)) zatem gdzie łysiejecie jak się złościcie ??? bo na głowie to raczej bez przyczyny ! :)))
Polemizowałbym... Widzę u siebie na osiedlu kobiety z przerzedzonym owłosieniem głowowym.

WednesdayTEN
Edytt5 Nie z nami kobietami te numery :))) to męska przypadłość łysienie :)) zatem gdzie łysiejecie jak się złościcie ??? bo na głowie to raczej bez przyczyny ! :)))
Polemizowałbym... Widzę u siebie na osiedlu kobiety z przerzedzonym owłosieniem głowowym.
To zapewne jakieś pojedyncze przypadki którym włosy wytarły się od beretu ... poza tym łysy a przerzedzony to ogromna różnica.

Edytt5
WednesdayTEN
To zapewne jakieś pojedyncze przypadki którym włosy wytarły się od beretu ... poza tym łysy a przerzedzony to ogromna różnica.
Prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się swojej łysiny. Pseudomężczyzna - zakrywa ją tupecikiem lub bawi się w przeszczepianie włosów. Jak jakiś dżender :P

Napisał(a): waldiwlodawa -

lilith70
waldiwlodawa Sorry, ze sie wtrace, ale my mezczyzni nie lysiejemy... to tylko taka moda...dla powagi wieku...:)))
Jasne, Wam się włosy wycierają, nie powiem od czego :P
Od....czapki...

Napisał(a): waldiwlodawa -

lilith70
waldiwlodawa
lilith70
waldiwlodawa Sorry, ze sie wtrace, ale my mezczyzni nie lysiejemy... to tylko taka moda...dla powagi wieku...:)))
Jasne, Wam się włosy wycierają, nie powiem od czego :P
Od....czapki...
:DDDD Niech będzie że od czapki :DDD
No tez jak "stajemy"na glowie, zeby dogodzic kobiecie...:))))

lilith70
Edytt5
Nie z nami kobietami te numery :))) to męska przypadłość łysienie :)) zatem gdzie łysiejecie jak się złościcie ??? bo na głowie to raczej bez przyczyny ! :)))
Oni nie łysieją z nerwów, bo całe zycie niczym się nie martwią! Robią to za nich kobiety!

A potem się mądrują w necie...:P
:))))))hahahaha.. rozłożyłaś mnie na łopatki tym komentarzem !!!

lilith70
Edytt5
lilith70
Edytt5
Oni nie łysieją z nerwów, bo całe zycie niczym się nie martwią! Robią to za nich kobiety!

A potem się mądrują w necie...:P
:))))))hahahaha.. rozłożyłaś mnie na łopatki tym komentarzem !!!
Taka prawda :P:DDD
Im bardziej łysy tym bardziej się mądruje ? ... szkoda ze tego nie mogę zobaczyć ...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brunetki, blondynki czy może rude?