Odpowiadasz na:
brunetki czy blondynki?

ona123
Temat dodał(a):
ona123 -
drodzy Panowie, mam pytanie: * wolicie brunetki czy blondynki? * liczy się piękno zewnętrzne czy wewnętrzne? * dlaczego kobiety atrakcyjne fizycznie często nie mogą sobie znaleźć partnera życiowego? może to błahe pytania - często zadawane i roztrząsane - jednak ciekawa jestem Waszych opinii....

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: brunetki czy blondynki?

Napisał(a): gość -

ona123 drodzy Panowie,
mam pytanie:
* wolicie brunetki czy blondynki?
* liczy się piękno zewnętrzne czy wewnętrzne?
* dlaczego kobiety atrakcyjne fizycznie często nie mogą sobie znaleźć partnera życiowego?
może to błahe pytania - często zadawane i roztrząsane - jednak ciekawa jestem Waszych opinii....
Dla Ciebie żadne, a nie mogą znależć, bo spotkały Ciebie i boją się spotkac kolejnego potwora.

gość coraz bardziej lubie kobietki dojrzale-strasznie mnie kreca takie kolo 50ki a ja mam zaledwie 30latek i co wy na to?Czesto kochajac sie ze swoja partnerka mam fantazje ze robie to z seksowna dojrzala pania-czy cos jest ze mna nie tak?
ale po co falsyfikat jak możesz mieć zrumpiala 50tke,tylko tyle ze oby twoje marzenia i fantazje,nie okazaly się klapa i szybko,nie powrócisz do jedrnego ciala swojej rowiesnicy

Reklama

A czym się różnią blondynki od brunetek, wie ktoś może???

Reklama