617
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi274
  • Ocen na +133
617 ppt ?

Brzuchy męskie... Ale nie tylko o tym... (275)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Brzuchy męskie... Ale nie tylko o tym...

Napisał(a): WednesdayTEN -

gość Mój mąż ma nie tylko duży brzuszek; ma też 21 lat więcej niż ja . Niema za to przedwczesnego wytrysku i zawsze dba o mnie . Pieniądze? Owszem ma... sporo... ale ja nic do nich nie mam... czasem mi coś kupi, to wszystko. Nie zdradza, kocha szczerze i namiętnie; Koleżanki czasem mi mówiły, ze zwariowałam bo mając 17 lat zadałam się z o wiele starszym facetem. Dziś po 2 latach po ślubie (dziś mam 20) te same koleżanki płaczą - bo większość się rozwodzi lub ma inne, jak dla mnie śmieszne problemy. "Ciacho" ? Jasne, że każda chce poznać takiego; póki naprawdę takiego nie pozna... potem żałuje. Ja swoich decyzji nie żałuję a każdy dzień u boku męża jest świętem ducha i często ciała; brzuszek w niczym nie przeszkadza.
Faktycznie, muszę przyznać, że i w dzisiejszych czasach (bardziej "luźnych") taka różnica wieku byłaby różnie odbierana - ale tak po prawdzie, to jakie ma znaczenie wiek, jeśli dwoje ludzi może się dogadać? Owszem, w zalewie informacji celebryckich, gdzie czytamy że 20-latka wychodzi za mąż za 60-latka, to można podchodzić do tego sceptycznie - zwłaszcza przy różnicy nie tylko wiekowej jak i ogólnie rozumianego statusu społecznego/majętności... Z jednej strony, jest jakby ciągła presja na jak najszybsze zawieranie związków małżeńskich - tylko z drugiej strony, ile tych związków szybko przechodzi kryzys bo tych dwoje ludzi nie jest przyzwyczajonych do prozy życia, naiwnie wierzą, że zawsze będzie gorrrrrrąco - nie mówię, że być nie może, ale to trzeba rozwijać i pielęgnować przez cały czas... A "ciastka"? Cóż, samymi ciastkami jeszcze nikt się nie najadł :P

Reklama

Reklama

marcepanna
gość Stanęłam parę ładnych lat temu przed wyborem:przystojny,szczupły,super ubrany,rewelacyjnie zarabiający,no cukiereczek w ekstra opakowaniu,kontra nazwe -kawał chłopa,wysoki,umięśniony,ale od pracy,brzuchaty blondyn z czerwieniejącą się bużką,któremu zawsze wiatr w oczy,czego by się nie tknął...i co?Ten drugi jest moim mężem już sporo lat i nawet pisząc o nim łzy mam w oczach,że takiego fuksa miałam,że go poznałam i wybrałam,śniadanie do dziś mam z dostawą do łóżka,gdy tylko ma dzień wolny,o seksie i reszcie nie będę pisać,bo zajęłabym całą stronę,marzę tylko,by nasz syn był w życiu tak dobry jak ojciec.Jeśli chce się jednego partnera na całe życie-wygląd nie ma nic do rzeczy.
Nie tylko brzuchaci/nieatrakcyjni przynoszą śniadania do łóżka :)
Zgadzam się :) Mówię z punktu widzenia wiwisekcji :P

gość
BennoBunsch talia BĄKA :)0002CMWS7ECLY2FY
ale za to zarościk zniewalający :-)
Wpis dokonany przez 'BennoBunsch' może i odtwórczy (no chyba że jest to zdjęcie wykonane własną ręką ;)) ale ostrość i ciętość na bardzo dobrym poziomie! :]]

Reklama

Napisał(a): Gość -

Zależy też czy mówimy o otyłości czy o zwyczajnej nadwadze. Znam osoby, które mimo swych dodatkowych kilogramów nie mają żadnych kompleksów, potrafią akceptować siebie i swój wygląd. A znam też takie, które mimo modelowego wyglądu codziennie narzekają "ale jestem gruby/a, jutro zaczynam głódówkę". Trzeba umieć rozróżniać dodatkowe kilogrami czy centymetry od skrajnej przesady

marysik Zależy też czy mówimy o otyłości czy o zwyczajnej nadwadze. Znam osoby, które mimo swych dodatkowych kilogramów nie mają żadnych kompleksów, potrafią akceptować siebie i swój wygląd. A znam też takie, które mimo modelowego wyglądu codziennie narzekają "ale jestem gruby/a, jutro zaczynam głódówkę". Trzeba umieć rozróżniać dodatkowe kilogrami czy centymetry od skrajnej przesady
Oczywiście, że masz rację! A jak jest twój ulubiony wzór/kształt brzucha męskiego, jakieś szczegółowe preferencje masz? ;) Nie krępuj się, opowiadaj ;)

Napisał(a): gość -

mam problem z Androidem na tablecie i nie wiem co moze byc gdy chce cos sciagnac to po sciagnieciu nie moge tego otworzyc moze jest ktos co ma lub mial z tym taki sam poblem czekam na wasze wypowiedzi z powarzaniem Marta

gość mam problem z Androidem na tablecie i nie wiem co moze byc gdy chce cos sciagnac to po sciagnieciu nie moge tego otworzyc moze jest ktos co ma lub mial z tym taki sam poblem czekam na wasze wypowiedzi z powarzaniem Marta
A sio, a sio! Myślę, że masz problem z czytaniem... Ale na to nie poradzę nic - tą umiejętność wynosi się ze szkoły podstawowej... Idź, zapisz się na jakieś korepetycje... Trzymam kciuki i życzę powodzenia w nauce!

Sorry, ale musi się spełnić....
Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie...
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz,
To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie.
... spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości.

Wypowiedz życzenie jak skończy sie.
odliczanie:
10...
09...
08...
07...
06...
05...
04...
03...
02...
01...

*Wypowiedz życzenie*

Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy.
Jeśli tego nie zrobisz stanie się.
przeciwność Twojego życzenia

gość Sorry, ale musi się spełnić....
Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie...
Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz,
To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie.
... spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości.

Wypowiedz życzenie jak skończy sie.
odliczanie:
10...
09...
08...
07...
06...
05...
04...
03...
02...
01...

*Wypowiedz życzenie*

Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia
Podobnie jak wpis wyżej, czyli a sio, a sio, a sio! Na problemy z czytaniem - nie poradzę nic - umiejętność takową wynosimy się ze szkoły podstawowej... A co się stanie jeśli nie pomyślę życzenia i nie wyślę? Czy stanie się odwrotność niczego czyli coś? Proszę o dokładniejsze instrukcje następnym razem... Ciao!

WednesdayTEN
gość mam problem z Androidem na tablecie i nie wiem co moze byc gdy chce cos sciagnac to po sciagnieciu nie moge tego otworzyc moze jest ktos co ma lub mial z tym taki sam poblem czekam na wasze wypowiedzi z powarzaniem Marta
A sio, a sio! Myślę, że masz problem z czytaniem... Ale na to nie poradzę nic - tą umiejętność wynosi się ze szkoły podstawowej... Idź, zapisz się na jakieś korepetycje... Trzymam kciuki i życzę powodzenia w nauce!
Identycznie piszesz jak Yoker, az strach czytac. Jehowita krazacy po Forum, ciekawe kogo zaczailes na Studium Biblii.

gość
WednesdayTEN
Identycznie piszesz jak Yoker, az strach czytac. Jehowita krazacy po Forum, ciekawe kogo zaczailes na Studium Biblii.
Chodź do mnie luba! :D
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • 86 kg a brzuch
  • muskularny mężczyzna przegląda się w lustrze
  • treningdieta^gmail.com
Do góry strony: Brzuchy męskie... Ale nie tylko o tym...