15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń180
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +-3
15 ppt ?

Brzuszki na płaski brzuch są wystarczające? (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Brzuszki na płaski brzuch są wystarczające?

Napisał(a): marzenie1980 -

kicia2020 Brzuszki minimalnie pomogą na plaski brzuch a w szczególności brzuszki uwypuklą Ci mięśnie brzucha , majlepszym rozwiązaniem by mieć płaski brzuch są po prostu ćwiczenia zarówno areobowe jak i inne typu na płaski brzuch.
No to może oświeć nas, jakie to są ćwiczenia "typu na płaski brzuch"?
Dżizas...
Na YT znajdź sobie Natalię Gacką (14 min. ćwiczeń na brzuch dla początkujących) oraz Gabrysię Małyszko - ćwiczenia na talię. Po miesiącu regularnych treningów zobaczysz efekty:} Ja polecam:} A mięśnie brzucha wyglądają świetnie"}

Reklama

Napisał(a): marzenie1980 -

kicia2020 przykładowe ćwiczenia na płaski brzuch to :
-> spinanie mięśni brzucha w lezeniu tyłem
-> wzmacnianie mięśni brzucha odwiedzionymi na boki
-> unoszenie nóg zgiętych na kolanach - w pozycji leżącej itp :P
Próbuję z całych sił i za cholerę nie wiem, o czym Ty mówisz.
A już wyobrazić sobie np. leżenia tyłem kompletnie nie potrafię.
PS
Jak by na to nie spojrzeć, jest to wzmacnianie mięśni brzucha. Tych wystających podobno.

Reklama

Napisał(a): gość -

Hej. Według mnie dobrym sposobem jest bieganie, dieta i zmiana sposobu odżywiania. Zero fastfodów, delikatne kolacje. Poczytaj o metabolizmie spoczynkowym. Jak go przyspieszyć? Pij dużo wody i biegaj regularnie. To jest mój sposób na płaski brzuch. Zacznij biegać nawet jak masz małe fałdki, reaguj gdy brzuch rośnie a nie gdy już go wyhodowałaś. Osobiście uważam, że robienie brzuszków nie przyniesie tyle samo efektów co bieganie. Powodzenia.

Napisał(a): gość -

Brzuszki oczywiście są okej. ALe ja polecam bardzo hula-hop z masażerem. 20 min dziennie przynosi super efekty, które opisałam na swoim blogu. Jak chcecie to zapraszam.
http://szalona-kobieta.blogspot.com/2014/09/hula-hop-z-masazerem-moje-efekty-po.html

Napisał(a): Gość -

Same ćwiczenia na brzuch nie wystarczą, warto urozmaicić trening o cardio czy aeroby. Dobra metoda jest trening HIIt, który jest połączeniem ćwiczeń interwałowych, cardio a w nim uwzględnione ABS. Filmiki możesz znaleźć na YT :)

To prawda, że abs powstaje w kuchni, a same brzuszki bez trzymania diety nie dadzą efektów bo wyrzeźbisz mięśnie, które będą ''schowane pod tłuszczykiem''. Te dwa elementy jak dieta i ćwiczenia to pewnik sukcesu :)

Osobiście polecam ćwiczenia na boczki i brzuch dostępne na stronie http://super-brzuch.pl/cwiczenia-na-boczki
Prezentowane ćwiczenia wspaniale oddziałują na boczki oraz wzmacniają mięśnie brzucha.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Brzuszki na płaski brzuch są wystarczające?